Пилешки дроб4ета с бира на фурна

  • 19 056
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 974
Какви чушки слагате, червени или зелени?

Аз предпочитам червени....когато има на пазара.
По вкусни са.....а и пробвай да ги сложиш печени....вкусът е просто по-добър Hug

# 61
  • София
  • Мнения: 225
[Аз предпочитам червени....когато има на пазара.
По вкусни са.....а и пробвай да ги сложиш печени....вкусът е просто по-добър Hug
[/quote]
Благодаря ти  Grinning

# 62
  • Мнения: 373
Момичета, здравейте 55, ваканцията свърши и едно от хубавите неща е да ви "срещна отново" Two Hearts

Ще започна годината с едни дробчета. Винаги съм ги правила само с много лук и чубрица. Кажете сега, дали да експеримрнтирам с джоджен? И само с лук и гъбки или да сложа и домати и чушка?
Казвайте ; че ще излизам на пазар.



  bouquet-ЗА ВСИчКИ ВАС

# 63
  • Мнения: 1 352
На мен с джоджен не ми харесаха, но това си е мой личен вкус Stop. Аз правих тези дробчета 2 пъти. Първия път станаха страхотни. Сложих лук, гъби, чушка, чубрица, бира, домати не съм слагала. Втория път реших да експериментирам с джоджена, но не ми хареса комбинацията с дробчета + това ми се разкашкаха, защото ги бърках постоянно.

# 64
  • Мнения: 22 867
Момичета, здравейте 55, ваканцията свърши и едно от хубавите неща е да ви "срещна отново" Two Hearts

Ще започна годината с едни дробчета. Винаги съм ги правила само с много лук и чубрица. Кажете сега, дали да експеримрнтирам с джоджен? И само с лук и гъбки или да сложа и домати и чушка?
Казвайте ; че ще излизам на пазар.



  bouquet-ЗА ВСИчКИ ВАС

Зависи от вкуса, на мен страшно ми харесаха с джоджена. При това не го използвам често, май само в боб го слагам. А, наскоро ядох пържени кюфтета с джоджен, също много ми харесаха. Така че пробвай!

# 65
  • Мнения: 5 873
Много ми харесаха с джоджен.Препоръчвам.

# 66
  • Мнения: 23
Аз ги направих само с много лук , бира и малко масълце, като подправки ползвах  сол и чеснов пипер и станаха божествени - много мекички и сочни!!! eat                                                            Мерси за рецептата, ХулигАнче!  bouquet

# 67
  • Мнения: 8 952
И аз да се включа към опиталите рецептата - Мноооого я харесаха у дома  Laughing Дъщеря ми поръча след няколко дни пак да сготвя същото!

А за протокола - аз ги приготвих с лук, червени чушки и чубрица. Станаха супер!
 

Общи условия

Активация на акаунт