Шпиони във форума!

  • 5 020
  • 92
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 006
Добре де, хубу си стоите зад мненията, ама не сте ли хора, не пишете ли понякога и глупости? Тук човек бързо забравя, че е пред очите на всички, особено ако се е създала някаква интимност в атмосферата на темата. Аз най-отговорно заявявам, че понякога такива глупости пиша(както и говоря наяве), че чак срам ме хваща(регулиран Grinning). Не ща и да си мисля колко хора ми цъкат на простотиите Blush
аааааа, виж сега, аз не мога да си ползвам умността и акъла всеки ден, ще....... ще вземат така да ми се изхабят бързо и после какво - все глупавка ли да си стоя.....

....аз хитринките си ги пазя в торбата....само при нужда си ги вадя....ама даже и тогава гледам да мина метър и ако може друг да опере пешкира Sunglasses

# 91
  • Мнения: 1 938
Еди е прав.  Не знам защо някой потребител може да се сърди, че друг е прочел публикацията му в Интернет.  Едни се притесняват, че са бойкотирани, други - че ги четат...

Странното е някой да седне да изчете всичките хиляди мнения на определен потребител. Това ми говори за нездрав интерес!  Rolling Eyes

Мдаааааа...И аз тъй мисля... Thinking

# 92
  • Мнения: 1 462
Еди е прав.  Не знам защо някой потребител може да се сърди, че друг е прочел публикацията му в Интернет.  Едни се притесняват, че са бойкотирани, други - че ги четат...

Странното е някой да седне да изчете всичките хиляди мнения ня определен потребител. Това ми говори за нездрав интерес!  Rolling Eyes
Що е то "нездрав интерес"?  Кой интерес е здрав?  Много хора са чели много неща, когато се интересуваш от някого, четеш какво е писал(а).  Ама било много - еми още по-добре за интересуващия се.  Все едно да издадеш книга и да се сърдиш, че има хора, които я прочитат цялата, защото е дебела.

Общи условия

Активация на акаунт