Да реагираме!

  • 1 470
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 232
Много се радвам, че сте реагирали така, но аз и по бебешките списания съм чела подобни глупости и съм се чудила как е възможно. Сега направо ми настръхва косата като се сетя как пак ще се разправям с разни педиатри като не дам прословутото сокче smile3511
Peace
Направо ни правят на луди!
Не съм го гледала,но браво момичета!
Страхотни сте!
  bouquet Hug Peace

# 31
  • Мнения: 1 735
Браво майчета,страхотни сте. Grinning
Не знам дали да се включа и аз с протестно писмо,при положение,че не съм гледала предаването.Ще следя с интерес темата.Дано все пак се усетят за какво става на върпос!
За съжаление и аз не съм гледала предаването.Не се чувствам в правото си да се обадя Embarassed
И аз не съм гледала предаването, но мога да си представя какво се е говорило.  Crossing Arms
Ще чакам с нетърпение коментара им, много ми е любопитно... Thinking


Включвайте се ,купон да става!  Hug
Да не би да си мислите ,че аз съм гледала предаването? Laughing У нас дори и телевизор няма!  Mr. Green

Последна редакция: пн, 10 юли 2006, 09:43 от infinity

# 32
  • София
  • Мнения: 2 671
Браво майчета,страхотни сте. Grinning
Не знам дали да се включа и аз с протестно писмо,при положение,че не съм гледала предаването.Ще следя с интерес темата.Дано все пак се усетят за какво става на върпос!
За съжаление и аз не съм гледала предаването.Не се чувствам в правото си да се обадя Embarassed
И аз не съм гледала предаването, но мога да си представя какво се е говорило.  Crossing Arms
Ще чакам с нетърпение коментара им, много ми е любопитно... Thinking


Включвайте си ,купон да става!  Hug
Да не би да си мислите ,че аз съм гледала предаването? Laughing У нас дори и телевизор няма!  Mr. Green

 Joy само така!
Аз също мисля, че може да им пишете само за да им кажем, че ранното захранване е неправилно! Не е нужно да коментирате предаването, след като не сте гледали!

# 33
  • Мнения: 804
Аз се включих от Щатите, че вие ли няма Laughing

# 34
  • Мнения: 545
Руми, много се радвам, че си реагирала. Присъединих се към вас, нищо, че не съм в родината.
 Драго предаване,
пише ви майката на Йоана Иванова, родена на 1 май 2006. Българско бебче, родено и отглеждано в САЩ! За вашето предаване разбрах от форума на бг-мама и ви пиша за да подкрепя българската майка. Останах учудена, че бг медията не е добре информирана за световно известни факти, свързани с отглеждането на бебето. Именно късното захранване, изключителното кърмене до 6 месеца, те са много важни за здравето на нашите деца! В такива моменти се радвам, че не съм в България и не се налага да лъжа педиатъра си, че давам сокчета на невръстното кърмаче, както правят информираните майки. Тук моят педиатър ме съветва да кърмя когато бебето пожелае, за нормално се счита да суче както на 30 минути, така и на 4-5 часа. На гърдата може да стои колкото си поиска, нормално е! Бебето търси в кърменето не само храна, а и утеха! Все още не ме съветват да давам нещо по различно от кърма, нито сок, нито вода, камо ли пюрета! Захранването се препоръчва след 4 навършени месеца при изкуствено хранените бебета и след 6-я при кърмените. Като отново това зависи от бебето, ако не пожелая твърда храна, не е нужно да се насилва, може да се захрани  и с месеци по-късно. Разбира се нищо до сега не ми се налага от педиатрите, от тях получавам съвети, а не наставления. Може ли цял свят да знае опасностите от ранното захранване, а в България и дума да не се споменава на родителите?
 Ще спра до тук с информацията , която вярвам сами можете да откриете и да предложите на българската майка! Помагайте и да отглежда децата си природно и здравословно! Желая успех на предаването за напред и се надявам скоро да прочета добри отзиви за вас в любимия си форум. Съветвам ви да го посетите и да почерпите от богатата информация, грижливо събрана от всички майчета!
   С уважение:Петя Иванова

 Лас Вегас
  Някой има ли отговор от предаването, ще ми бъде интересно как те са се обосновали на нашите възмутени писма?

# 35
  • Мнения: 47 991
хм,и аз им писах,но отговор няма засега
според мен по-важното е да спрат да препоръчват ранното захранване,пък на нас не знам дали ще ни отговорят изобщо

# 36
  • София
  • Мнения: 2 671
Някой да е получил отговор? Аз получих само искане да им транслитерирам тексата на писмото, че не го четяли  Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 1 735
Някой да е получил отговор? Аз получих само искане да им транслитерирам тексата на писмото, че не го четяли  Rolling Eyes

AA! Все нещо ,значи все пак четат!  Grinning

А защо са искали това според теб? С какъв шрифт е писано?

# 38
  • София
  • Мнения: 2 671
Някой да е получил отговор? Аз получих само искане да им транслитерирам тексата на писмото, че не го четяли  Rolling Eyes

AA! Все нещо ,значи все пак четат!  Grinning

А защо са искали това според теб? С какъв шрифт е писано?
на кирилица беше

# 39
  • Мнения: 1 735
А ! Е това какво ще рече? Че и на другите писмата ли няма да разчетат ,понеже са на кирилица???   Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт