МЦ "Фемина" и д-р Димитрова?

  • 34 033
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 336
при мен следенето на кръвототока беше към прегледа фетална морфология. Бях преди 1 седмица, качи ни снимки и мини клипчета на наше usb безплатно...прегледа беше около 30 мин и повече...аз съм изключително доволна  Simple Smile

# 46
Когато пациентката иска запис на прегледа това се заявява предварително, като се уточнява на какъв носител да бъде записът. Ако прегледът е  приключил без да са съхранени образи, запис не може да се направи и за целта прегледът трябва да се повтори. Видеозаписът позволява филмиране на целия преглед /практически неограничено време/. На дискета могат да се запишат отделни статични образи и сравнително кратки клипове, но само ако са сейвани в хард диска по време на прегледа /но преглеждащия трябва да знае това предварително/. Същата информация може да се прехвърли на флаш памет или на CD. Във всички случаи /освен директното видеофилмиране на стандартна касета/ се минава през хард диска на системата, където образите могат да се съхраняват практически в неограничено количество за неограничено време. Дори да нямате в момента подходящ носител, те могат да бъдат експортирани винаги на следващ етап, стига да са своевременно запазени в момента на получаването им. Когато бременността е нормална и няма проблеми с плода е нормално прегледът да трае по-кратко.

# 47
  • Мнения: 977
coldblue:
Може би не ме разбра. Аз не обвинявам докторката, че не ми е направила запис. Просто...незнаех каква е процедурата. Нормално е като съм за пръв път да не знам кое след кое следва. А и от самото начало заявих желание за запис. Казах, че нося CD, но се оказа, че няма CD записвачка. Така, че имайте предвид - при д-р Димитрова можете да запишете на флаш, дискета или видеокасета. САМО!

А никой не каза нищо относно това, че бъбрека на детето е по - голям. Имам ли повод за притеснение. Някой знае ли? Лекарката каза, че е рано да се правят изводи, но все пак...

# 48
  • Мнения: 977
mishelle - гостът - съм аз. извинявайте!

# 49
  • Мнения: 337
Аз ходих при д-р Димитрова, защото от прегледите ми в Майчин дом ме бяха уплашили много, дори си направих амниоцентеза и бърз ДНК-анализ. За мен тя е невероятно внимателна и апаратурата е последна дума на техниката в Б-я. Прегледа ми беше около 40 минути, като през цялото време с таткото гледахме нашия бебчо на голям екран. Направи оглед на всички органи с триизмерния ехограф а след това пусна и доплера. Прегледа досегашните ми иследвания, отговори на многобройните ми въпроси и накрая ми даде документ на който беше описано какво е преглеждала на бебчо и какво е състоянието на органите му. Всичкото това ми струваше мисля 50 или 55 лева/не си спомням точно/

Общи условия

Активация на акаунт