Къде да родя - МД или Шейново?

  • 5 265
  • 81
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 373
И аз не разбрах защо не Св. София?

# 76
Правих амниоцентеза в Мачйин дом през декември. От попълването на документите в 08.30 до самата процедура в 13.30 чаках точно до столовата. Повечето време изкарах разхождайки се, плътно закопчана и сгушена в зимните си дрехи, зъзнейки от студ. Не искам да си мисля как се чувстваха бременните на етажа. Бях изключително доволна от професионализма на лекарите, но реших категотично, че няма да раждам там. Родих в Шейново и съм много доволна.

# 77
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 711
И аз съм малко объркана! Знам, че искам да родя там, където сме родени и аз, и по-късно сестра ми, и...! Това е високата сграда по диагонал на малкото НДК! В моя бебешки картон пише - I АГ, София! А сега - това е "Св. София"? Или "Майчин дом"? Помогнете в ориентацията кое кое е, моля!

високата сграда срещу НДК е Майчин дом. а Св.София е новото име на ІІІ-та АГ болница Тина Киркова.

Благодаря много! Значи аз, живот и здраве, ще раждам в Майчин дом!


И аз живот и здраве ще раждам в Майчин дом и като ти гледам тикерчето може да сме по едно и също време. Вчера на консултацията на мен ми казаха, че моето е в 30+6 г.с.





Ето тук може да гласувате за мен - http://www.moetobebe.net/konkurs.php
Аз съм Таня Кешелава

# 78
  • Мнения: 867
Щейново

# 79
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
Шейново!
Що се отнася до неонатологията, то не е вярно, че я има само в Майчин дом. В Шейново също има - на третия етаж, иначе бебетата ги държат на втория. Моето беше точно в неонатология, тъй като се роди месец по-рано. Във втора градска болница също има отделения по неонатология.
Само ако детето има нужда от някои специфични нужди - като поддържане в кувьоз на сърфактант и т.н., се закарва от болницата, където е станало раждането в Детската педиатрия. Но педиатрията няма нищо общо с Майчин дом, макар да са в една сграда!
Твърдо съм за Шейново!

# 80
  • Мнения: 99
В средата на 7-ми месец от бременността съм и неотдавна бях пред същата дилема. Много мои познати родиха  скоро в Шейново. Техния опит наклони и моите везни. Всички бяха очаровани. За това и аз избрах Шейново. Където и да отидеш, успех! Simple Smile

# 81
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Предния път раждах в Майчин дом и не мога да кажа, че съм недоволна от лекарите и въобще персонала. Но мизерията е ужасяваща, особено в баните и тоалетните. Но и това се преживява, все пак си за много малко време там. Тогава родих там понеже имах уговорка с лекар.
Сега съм избрала Шейново и то по препоръка на много мой  приятелки, които наскоро родиха там. Лежала съм в същата болница миналият път заради бъбречна криза, а сега съм на ЖК пак там. Впечатленията са ми отлични...
Гласувам за Шейново  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт