Каква е последната ви покупка?

  • 7 112
  • 147
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 381
и аз да се изфукам.  Вчера забърсах една страхотна шоколадова рокля от МАрия МАгдалена за 32 лв. Направо си е подарък - трапецовидна памучна, а на горе е като потник, който минава зад врата. Ако успея да я снимам ще ви я покажа, много ме кефи -става и за по вечерно облекло с подходящи обувки и аксесоари. 

# 76
  • Мнения: 562
Вчера от МОЛ-а дънки на любимата ми марка Replay  Peace Sunglasses

# 77
  • Мнения: 8 917
За мен - 2 туники - ефирни са и в много приятни нежни цветове, едно бюстие на Кенсол, което също е много лека материя, нов бански, сандали/джапанки за морето....и друго не се сещам.... за Гери - сандалки за водата, шапка, бански, плувен басейн, пояс-кола, къси панталонки и .....друго съще не се сещам...но пък тепърва предстои да се "оборудваме" за морето Mr. Green

# 78
  • Мнения: 6 472
4 чифта прашки, 1 сутиен, малко козметика и едни джапанки.

# 79
Ортопедични чехли, че вече ми се подуват краката...

# 80
  • Мнения: 1 531
дънки на надлъжно райе от гери вебер
подарих си лазерна епилация и
колаген за пиене за два месеца
вероятно ще си купя и някакви хубави чехли

# 81
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Плажна кърпа и също толкова плажна рокля.

# 82
  • Мнения: 264
златни сандалки на средно ткоче със камъни от геокс  Laughing и голямо количество ластици, фиби и шнолки за коса ;о)

# 83
  • Мнения: 1 107
Коректор  Blush

# 84
  • Варна
  • Мнения: 10 806
Дънкова пола за мен за 1,50 лв  Joy

# 85
  • Мнения: 197
Дънкова пола за мен за 1,50 лв  Joy
Е това се казва покупка newsm10Какви са тези цени #Crazy

# 86
  • Мнения: 8 505
Къси панталони за диването Rolling Eyes

# 87
  • Мнения: 504
Момичета.... Да ви се оплача! След последния ми изпит, беше в студ. град, реших, че заслужавам малка наградка. Влязох в магазинче за бельо, но пробвах бански и сладкодумната продавачка ме убеди колко е страхотен. А той наистина е много хубав, български, аз поддадох. 30 лв.
И вчера! Го видях в брошурата на Метро за 12-13 лв!
И сега какво да правя? Стои ми наистина добре, но сигурно ще е пълно на плажа с такива, а нали все се стремим да сме различни...

# 88
  • София
  • Мнения: 1 654
Дънки от Mango и блузка от Etere. На дъщеричката ми взех поличка в розово-кайсиев цвят и 2 блузки към нея от "Малък мечо".

# 89
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт