Каква е последната ви покупка?

  • 7 113
  • 147
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 609
Бикини и 1 блузка Laughing

# 121
  • Мнения: 3 089
обувчета на корида - бели смешни бързоходки, но суперски Simple Smile
панталони цвят каки със семпли странични джобове до малко под коляното

# 122
  • Мнения: 4 358
Вчера си купих блузка тип потник, но с качулка  Laughing
Оранжева  Sunglasses

# 123
  • Мнения: 2 849
Бели чехли ,ризка и два панталона . Heart Eyes

# 124
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Последните ми покупки са от събота - 2 ленени панталона, бяла ленена блузка без ръкав, късо бяло сако, официален черен дантелен костюм от 2 части - пола и потник, черен потник, тюркоазена тениска, блузка тип "прегърни ме", крем против стрии на "Чико" и една джиджавка за вратлето. Ще ги снимам и покажа в темата за новите придобивки.

# 125
  • Мнения: 431
Дънки -седем осми, къси панталонки и две блузки. Simple Smile

# 126
бяла туника и резидава туника Laughing

# 127
  • Варна
  • Мнения: 10 806
Последните ми покупки са от събота - 2 ленени панталона, бяла ленена блузка без ръкав, късо бяло сако, официален черен дантелен костюм от 2 части - пола и потник, черен потник, тюркоазена тениска, блузка тип "прегърни ме", крем против стрии на "Чико" и една джиджавка за вратлето. Ще ги снимам и покажа в темата за новите придобивки.

 #Crazy

Чакам те в онази тема.  Laughing

Днес ми донесоха крема за лице на Ейвън - хидратиращ с бамбук и водорасли - това ми е покупката.  Rolling Eyes

# 128
  • Мнения: 5 317
Душ гел с аромат на круша,антицелулитен гел на Рефан и шампоан за коса на Билка.

# 129
  • Мнения: 253
Сложих си пръстен на пъпчето - едно такова с тюркоазен камък! Много му се кефя и изобщо не болеше, противно на мойте очаквания! Mr. Green

# 130
  • Мнения: 5 317
Сложих си пръстен на пъпчето - едно такова с тюркоазен камък! Много му се кефя и изобщо не болеше, противно на мойте очаквания! Mr. Green
Честито! Hug

# 131
  • Мнения: 139
Ленен панталон и отново чехли Laughing

# 132
  • Мнения: 2 675
Сложих си пръстен на пъпчето - едно такова с тюркоазен камък! Много му се кефя и изобщо не болеше, противно на мойте очаквания! Mr. Green

от всички покупки тази е най-яката Peace

# 133
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
*Душ-гел на Палмолив с масло от ши
*Педикюр

# 134
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Бяла памучна блуза, намалена от Capasca, много красива. Трябва да се науча да качвам снимки, май. Sunglasses

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт