Добър дерматолог в София - КОСОПАД

  • 1 065
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
Здравейте!

Можете ли да ми препоръчате добър дерматолог в София - имам един куп изследвания на хормони и витамини (всички в норма), искам опитен дерматолог, който да ме насочи на какво би могло да се дължи косопада ми.
Ще се радвам да споделите лекари, от които имате личен опит с този проблем или препоръки Simple Smile

Благодаря предварително! Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 1
  • Варна
  • Мнения: 36 774
От личен опит, косопадът може да е индикация за проблем с щитовидна жлеза, както и за гинекологичен проблем. Аз ходих на дерматолог за косопад и тя първо ме насочи към ендокринолог и гинеколог. Чак след като изключихме тези варианти започна лечение. Имена няма да давам, защото съм от Варна.

# 2
  • Мнения: 30
Аз ходих при д-р Бан Камуна в Софиямед. Останах доволна.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 327
От личен опит, косопадът може да е индикация за проблем с щитовидна жлеза, както и за гинекологичен проблем. Аз ходих на дерматолог за косопад и тя първо ме насочи към ендокринолог и гинеколог. Чак след като изключихме тези варианти започна лечение. Имена няма да давам, защото съм от Варна.
Щях да напиша същото.

# 4
  • Мнения: 26
Благодаря за отговорите!
Да, била съм при гинеколог и ендокринолог, имам направени голям брой изследвания на много хормони, всички са ми в норма. Иска ми се някой дерматолог да прегледа кожата на косата и корена на косъма...

# 5
  • Мнения: 30
На мен ми взела и гърлен секрет.

Общи условия

Активация на акаунт