Ядрено магнитен резонанс във Варна

  • 7 461
  • 6
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 204
Здравейте,  имам направление за ЯМР и трябва да отида тези дни но получавам много разнопосочни насоки къде. Във Варна има на няколко места, еквивалентно ли ще е където и да отида ? Като напиша в интернет ми илизат статии за Лаборатории Русев, че имали най-модерната машина в града но за пръв път ги чувам...

# 1
  • Мнения: 11 344
ЯМР има в УМБАЛ Св. Марина и в Сити клиник, в Сити клиник, ще минеш по бързо, защото в болницата часовете са запълнени обикновено.

# 2
  • Мнения: 755
Аз не съм от Варна, но съм правила ЯРМ в Сити Клиник Варна и съм доволна.

# 3
  • Мнения: 2
Ами нямаше места за нито едно от двете места за тази седмица и записах час за тези Лаборатории Русев, които никой не ги е чувал явно. Е, все някой трябва да е пръв нали... Та още за днес ми дадоха час, минах и ми дадоха и резултатите даже след още 30 мин. Мисля че се получи доста добре.

# 4
  • Мнения: 5
Предстоеше ми да си направя магнитен резонанс ,отидох в Св.Марина и там една тълпа от чакащи, тръгнах си и едва ли ще отида отново.  Направиха ми изследването в Ибн-и Сина -мед.център  гр.Варна и оттам останах  много доволна ,любезен персонал ,магнитния резонанс е нов,много бързо ме обслужиха и цената най евтина от другите места в града.

# 5
  • Мнения: 11 344
Каква е цената?

# 6
  • Мнения: 5
250 лв на една област и втората е 100 лв

Общи условия

Активация на акаунт