Някой ходил ли е на кастинга за Биг Брадър?

  • 2 057
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 5 641
Ей ся се чудя дали да ходя да се цаня за ББ. Ще ида на разходка. Знам, че няма да ме веземат, но нищо. А за това за 3-те месеца. И да ида което е с вероятност 0.00003 примерно ще изляза бързо. Незнам с малкия дали ще можем да се разделим. Ако ми липсва ще си го взема с мене  Joy После да кажете каква зла майка съм   bouquet Joy Че какъвто е послушко хората около нас може и доброволно да почнат да напускат.  Mr. Green Само го пускам в атака с "Хапи" и печеля парите  Joy

# 16
  • Мнения: 3 248
Само дето мисълта, че цяла българия ще ме гледа ме тормози.  Mr. Green

А не те ли тормози мисълта как ще е детенцето ти през тези 3 месеца, защото май всеки влиза с нагласата, че ще стои по толкова?! Thinking
Не се заяждам! Peace

# 17
  • Мнения: 5 577
Бу, да не се правиш с тая ясла, че ей сега ще те забия.  hahaha

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 5 641
Много съм далече от мисълта, че изобщо ще вляза  Peace
Но ако нещо света не е в час и вляза 3 месеца няма да остана на 100% гаранция. Не съм типаж фаворит. А колкото до малкия той ще е добре без мен, но виж аз няма да съм щастлива без него.
Но както се казва пари се дават.
И това, че може и той да влезе е безумие. Просто се пошегувах дет се вика. Ако ще турско да стане лапето и седмица му е много там.
Но доколкото се познавам това е чисто хипотетично предположение на неща извън рамките на допустимото. Тъй като по - голям карък от мене няма. Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 248
А колкото до малкия той ще е добре без мен...

Това не го вярвам! Naughty Stop

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 5 641
Е няма да е на 7 мото небе, но няма да е оставен и самичък, а с баба си, която го е гледала заедно с мене от първият ден. Не е оставал без мене за повоче от 3-4 дни, но не вялвам, че ще усет липсата ми при майка ми, която е и негова майка. Тоест моето е с две майки.  Пу задълбахме. Няма да ме вземат така, че няма смисъл да се впускаме в размишления. Пък и да ме вземат, аз не знам дали искам да ида. По скоро ми  е любопитно какво им представлява кастинга.

# 21
  • Мнения: 3 248
Не мисля, че е редно да тръгваш с подобна негативна нагласа! Иди положително настроена, дай всичко от себе си, пък да става каквото ще! Peace

Пожелавам ти успех!  bouquet


П.С. Относно детето, продължавам да не съм съгласна! Crossing Arms

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 5 641
Отидохме поседяхме малко и се отказахме. Нещо ми се струва, незнам как да опиша нещата. Не е работа за хора със задължения. Пък и ми се струва, че на трети тур нещата ще са супер изхакани. Абе начесах си любопитството и това е. Кастинга им е далеч по - различен от това, което са описали. Чесно казано очаквах повече хора.

# 23
# 24
  • Бургас
  • Мнения: 5 641
Няма майтап имаше точно 15 човека. Аз си ги представях повече поне 100. И като цяло всички бяха различни. Какво ли съм очаквала да видя я? Имаше един татко с момиченце около 5 годишно. Полудя от скука милото там. Имаше и един спасител дето от вчера дреме нон стоп и чака да го викнат и е решил да не си тръгва докато това не стане. Явно просто не е за всички това шоу. Та нали темата е някой дали е ходил да се разпиша. Та това са ми наблюденията.

Общи условия

Активация на акаунт