Хайде всички отпускари морски бриз да ги погали! 10.06-16.06

  • 5 140
  • 111
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 743
Иги, приготвила съм ти една диетка, за след около година.
Ще те направим от голямо хипопотамче, малко :rotfIma

Моля, моля вече и аз раздавам диетки Hug Я бързо мамите, които ме видяха да кажат колко съм отслабнала  bouquet

# 106
  • Мнения: 2 327
Аз пак не можах да дойда на срещата... Мая, да знаеш че ме е яд Simple Smile
Това ми бяха първите почивни дни от много време дето не пътувам и исках наистина да си почина, но ме изненадаха гости и програмата пак се промени. Поне вчера свърших всичката домакинска  работа и днес мога да поработя на спокойствие Confused

# 107
  • София
  • Мнения: 1 333
Силве, страшно си отслабнала и изглеждаш страхотно  Grinning

Де да можех и аз да стопя някое и друго килце.

Радини, сподели диетката моля те ... имам огромна нужда. Аз като бременна не бях толкова напълняла в бедрата и ръцете и не се бях обезформила... изглежда от нерви започнах много да наддавам и трябва да опитам с диети, защото в скоро време няма да ми свършат нервите ЗА ОГРОМНО СЪЖАЛЕНИЕ

# 108
  • София
  • Мнения: 2 262
Нанди, де се слагаш и ти, къде ги видя тия кила?
Силве, много си се вталила наистина, обаче спри до тук, иначе ще почнеш да изчезваш! Чакам аз диетките Радини, макар и не с нетърпение  Laughing, а и аз самата толкова много имам тука, само трябва да улучи човек правилната, да не стои гладен, а и да смъква! Преди да забременея с Мишо бях свалила с разделното хранене 15 кг, ама сега само 15 не са ми достатъчни, така че после ще си правим ударни групи, който иска да се включва!
Днес отново станах с плавници долу, така че разходки няма да има, но пък толкова работа ме чака у дома, че незнам от къде да я почна, Стън направо имам нужда и аз да кажа че съм свършила всичката домакинска работа, ама у дома такова понятие няма, като свърша всичко, вече има какво да се почва отначало! Сигруно доста сте така........
Какво ли правят морските мамииииииииииииииииии?

# 109
  • Мнения: 997
 Наде, какви кила мила - ти си направо фиданка. Не се излагай, май имаш нужда от диета - но за закръгляне. Че както си тръгнала да отслабваш, някой ден направо ще се изпариш Laughing
 Иги, вярно е, много си се вталила. Браво на теб. Като бременна, освен да дебелея, друго не можех да правя.
  Момичета, аз нещо го закъсах след морето - май от горещината на плажа в студената вода е най-лошия възможен вариант. Нещо с бъбреците, нямам представа какво - утре сутринта отивам да го боря. Стискайте палци да не е сериозно... Thinking

# 110
  • София
  • Мнения: 2 262
Ели стискам палци да не е нещо сериозно! Аз нещо прокървих днес, и се притеснявам, но се чудя утре ако нямам проблем все пак да отида ли на преглед, май ще отида, не че ще ми обърнат много внимание ама хайде да видим този път!

# 111
  • София
  • Мнения: 4 412
Здравейте и от мен,

Иги, много ти е напреднала лентичката, много се радвам Hug, отиди на преглед утре, може би нещата лекичко се подготвят  Praynig Ти в Майчин дом ли се каниш да раждаш?

Ние бяхме 2 седмици на море в Слънчев бряг в станцията на МС, там е добре за малки съзряващи диванета. Честито на приетите в училищата! И много късмет за всички!

Общи условия

Активация на акаунт