Пак за предаването Горчиво - яко ни се подиграха ей

  • 5 136
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295

Работата е там, че със сигурност те не са единствените разочаровани. За да няма още тя може да направи каквото и е по силите за да ги очерни. Най-лесно е да си каже човек "майната му" обаче заради това "майната му" ни правят на маймуни такива като Къцко. Я се вземи в ръце и направи каквото можеш! Не може все така да се изплъзват- не е чесно! Не се предавай!


И аз бих се издразнила, когато някой ме прави на маймуна. А и ми се струва, че при бай Къци нещата са в рецидив.

# 31
  • Мнения: 1 858

Работата е там, че със сигурност те не са единствените разочаровани. За да няма още тя може да направи каквото и е по силите за да ги очерни. Най-лесно е да си каже човек "майната му" обаче заради това "майната му" ни правят на маймуни такива като Къцко. Я се вземи в ръце и направи каквото можеш! Не може все така да се изплъзват- не е чесно! Не се предавай!


И аз бих се издразнила, когато някой ме прави на маймуна. А и ми се струва, че при бай Къци нещата са в рецидив.

Да така е! Лошото, е че си мисли, че като ни лъже ние му вярваме... измамник! Поне като се опитва да ни мами да го прави като трябва! Една съфорумка казваше " Не ме е яд, че ме лъжат, яд ме е че си мислят, че им вярвам"!

# 32
  • Мнения: 1 427
И аз съм участвала в предаването, и съм много доволна!Не спечелихме, но за нас беше приятно прекарано време.Не знам дали при вас са оставили някои да си подсказват, когато играхме ние се снимаха 4 предавания наведнъж, и такова нещо нямаше!Явно не им е практика.

# 33
  • Мнения: 6 472
Мога само едно да кажа - аман от Къци #2gunfire

# 34
  • Мнения: 128
Здравей Сесана,

Благодаря за пожеланията, знаех, че ще те подразни изрязването на тази част от предаването, но тона на госпожата и нападките към Геро не бяха пристойни и подходящи за излъчване особено в предаването, което се излъчва точно на рождения му ден. Ще се опитам да кача отрязъка, който не е дълъг в интернет и ще публикувам линк, стига бТВ да разреши подобно нещо. Мен пък ме е яд, че се сърдиш на нас, а не на въпросната дама, която е причина ние да спорим толкова време, яд ме е, че щом си се почувствала измамена в този момент не си реагирала и не си поискала смяна на въпроса, и ако тогава Къци беше отказал вече имаш пълно право да се сърдиш! Отстрани нещата не изглеждат толкова грозно, както ти ги усещаш, но от мястото на потърпевш виждаш нещата от друг ъгъл и това е напълно разбираемо.
Интересно, че с въпросната дама живеете в един град, ако я срещнеш  надявам се да не и спестиш нищо. Другата седмица излизам в отпуска и ще бъда в Бургас цял месец нищо чудно да се засечем по главната и да пием по едно кафе!Оставам само с най-добри пожелания къв теб и съпруга ти! И не си мисли, че не сме си направили изводите и че няма да бъдем по-мнителни към такива участници! Сетих се за един случай, докато връчвах наградата споделих с победителите, че сме видяли, че едното семейство си дава знаци и си подсказва, но в случая нямаше как да повлияе на резултата и не спряхме записа,  и тогава жената ми каза" А и ние си подсказвахме, какво толкова?" - без коментар

# 35
  • Мнения: 2 978
Е, добре де..след като виждате тези неща, защо Вие като водещи на предаването не ги спирате на момента, ами гледате резултата newsm78 дали ще влияе на някои или не?????
Адски нелогично звучи....

# 36
  • Мнения: 1 999
Случайно съм попадала на това предаване и ми се стори много безсмислено. Сега като разбрах, че е на Къцито ми стана ясно защо. Crazy
Не се ядосвай за глупости! Wink

# 37
  • Мнения: 128
Здравей Вини,

Когато забележим, че някой се опитва да подсказва му правим знак и реагираме без да се спира записа, когато са много нагли спираме сменяме въпросите и после пак продължаваме, но  по-изобретателните изобщо не ги усещаме! Отстрани сме няколко човека, които записваме отговорите на картончетата, следим резултата, въвеждаме и извеждаме участниците, но явно трябва да се превърнем и в падари, а все пак идеята на шоуто е не да се надхитряме, а да проверим доколко всеки познава половинката си, по света предаването е със символична награда и младоженците участват за кеф, а не заради материалните блага, но ние в България за съжаление го комерсиализирахме и оттук идват проблемите!Ама ако махнем финансовия стимул такъв тип шоу може изобщо да не просъществува в Бг, а най-добре е да бъдем честни, защото така се излагаме пред цяла България и тези, които се подритват и намигат и ние, че ни правят на малоумни, нали рано или късно- парите ще се изхарчат, уреда също не е вечен и ще се счупи, ама излагацията си остава завинаги.

# 38
  • Мнения: 2 978

Благодаря, че ми отговори. Стори ми се, че просто подминавате когато няма да има видим проблем..ок. Peace

# 39
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353

.......така се излагаме пред цяла България ..........нали рано или късно- парите ще се изхарчат, уреда също не е вечен и ще се счупи, ама излагацията си остава завинаги.


Ей, за това се чудя на тези, които участват. Аз лично ще умра от срам, ако някой познат ме види, че участвам в шоу, ако може така да се нарече, на Къцката. От всякъде прозира, че той има пръст в тези предавания, 'щото са тъпотия до шия.

# 40
  • София
  • Мнения: 4 966
Абе тъпо-тъпо-но пари се взимат:)))
Относно това дали понякога има нагласени неща.Имаа..
Едно"познати"отидоха и имаха уговорка с водещия,самия той да им подсказва.

# 41
  • Мнения: 7 640
мен ме вълнува, откъде толкоз пари за награди Shocked

# 42
  • Мнения: 8 769

.......така се излагаме пред цяла България ..........нали рано или късно- парите ще се изхарчат, уреда също не е вечен и ще се счупи, ама излагацията си остава завинаги.


Ей, за това се чудя на тези, които участват. Аз лично ще умра от срам, ако някой познат ме види, че участвам в шоу, ако може така да се нарече, на Къцката. От всякъде прозира, че той има пръст в тези предавания, 'щото са тъпотия до шия.
Ей, Леля Ог, абсолютно същото си помислих, четейки точно тази част от постинга на Ivetunka. Тоя човек е толкоз изложен, че наистина, ако не раздава пари, никой няма да му се върже на простотиите, които освен че краде (а не купува права; четох това в сп.Тема), ами и окепазява здраво! Мнооооого е добър милият! #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт