ДОБЪР ГИНЕКОЛОГ В РУСЕ и ЛОШ - отново в русе

  • 240 228
  • 1 481
  •   1
Отговори
# 1 380
  • Мнения: 250
чочо сан обръщам се към теб помниш ли като те питах как ти е минала операчията колко ме беше страх,но всичко мина много добре и аз като тебе сега имам две прекрасни момиченча Simple Smile

Видя ли,че притесненията ти са били излишни?  newsm10
Извинявай,ако си ми казала и аз не помня  newsm03-кой те оперира? newsm12

# 1 381
  • Мнения: 71
pina preslav съгласна съм с мнението ти за русенските генеколози но за тътракан не съм съгласна с мнението ти ако не беше др Бойчев никога нямаше да 2торо си дете преди месец родих операция мина невероятно на 2рияден исках да ме изпишат,а с тъкъв страх постъпих всеки ми казваше че болката била голяма и много трудно се възтановяваш,а за отношението на акушерките просто нямам думи така се отнасят с тебе като с собстжено дете тъи че тия генеколози от големия ни град'Русе' МОГАТ САМО ДА ИМ ЗАВИЖДАТ на работата им,а пък грешки винаги могат да станат но при др.Боичев са примерно две в което не сим сигорна мойе да са слухове от завист а при нашите генеколози са с сигирност хиляда идве грешки

Извинявай, но не ми стана много ясно какво искаш да кажеш в поста си!  Thinking
Аз говоря, че д- р Бойчев, колкото и да е добър специалист, не може да се занимава с всичко: "...стерилитет, бременност, раждания, операции..." и не само в Тутракан ами и с нас русенки, та нали затова си имаме МБАЛ с отделно АГ с "уж специалисти" и то много на брой, не като в Тутракан един д- р Бойчев, и да се вдигаме от Русе да ходим в Тутракан...  newsm78, защо ами не всеки има възможност да пътува 50 км на две седмици, а пък и да има зимата- какво правим като завее и зафучи и да имаш уговорен час като са затворени пътищата може и в колата да родиш...  ooooh! не дай боже!!!
За това говоря, че си имаме достатъчно доктори и добре оборудвана база, само дето са се превърнали в "Ремонтстрой"!!! Mr. Green

# 1 382
  • Мнения: 18
Съгласна сам с тебе но тук в русе немога да се доверя на никой.  smile3503

# 1 383
  • Мнения: 18
чочо сан бях във тутракан и ме оперира др-бойчев,всичко мина ок.  Simple Smile Simple Smile Wink

# 1 384
  • Мнения: 250
чочо сан бях във тутракан и ме оперира др-бойчев,всичко мина ок.  Simple Smile Simple Smile Wink

Много се радвам за теб  newsm44

# 1 385
  • Мнения: 71
Ами точно... аз това имам впредвид, че не мога да се доверя на никой в Русе и всеки ме навива да ходя в Тутракан да раждам второто си дете, но ме е яд, че сме голям град и си имаме една камара доктори и база, а нямаме доверие в тях!!! Tired (Започвам вече да се повтарям и мисля да спра до тук)

# 1 386
  • Мнения: 250
Ами точно... аз това имам впредвид, че не мога да се доверя на никой в Русе и всеки ме навива да ходя в Тутракан да раждам второто си дете, но ме е яд, че сме голям град и си имаме една камара доктори и база, а нямаме доверие в тях!!! Tired (Започвам вече да се повтарям и мисля да спра до тук)

Най-добре ще е  Party

# 1 387
  • Мнения: 657
Изключено д-р Константинова да се занимава с проблеми свързани със стерилитет.Това не е раждане, секцио, аборт....рутинни аг проблеми.Стерилитета е толкова тясна сама по себе си дисциплина,че се доверявайте единствено на специализирани клиники с необходимата апаратура и лекари.
Моите уважение, към   аптека Николови,но е безумие да препоръчаш Константинова за такъв проблем.

# 1 388
  • Мнения: 71
Ами точно... аз това имам впредвид, че не мога да се доверя на никой в Русе и всеки ме навива да ходя в Тутракан да раждам второто си дете, но ме е яд, че сме голям град и си имаме една камара доктори и база, а нямаме доверие в тях!!! Tired (Започвам вече да се повтарям и мисля да спра до тук)

Най-добре ще е  Party

Не се заяждам, но не те разбрах какво ще е най- добре, да вървя да раждам в Тутракан или да спра да коментирам?!  newsm78

# 1 389
  • Мнения: 250
И аз не се заяждам,ама 1 и също нещо го написа 3 пъти  Peace
В краен случай,всеки е доволен от определен лекар!  PeaceАко ти нямаш доверие на русенсите лекари,раждай в Тутракан или си извикай акушерка да те изроди у вас!  Peace

# 1 390
  • София
  • Мнения: 35
Изключено д-р Константинова да се занимава с проблеми свързани със стерилитет.Това не е раждане, секцио, аборт....рутинни аг проблеми.Стерилитета е толкова тясна сама по себе си дисциплина,че се доверявайте единствено на специализирани клиники с необходимата апаратура и лекари.
Моите уважение, към   аптека Николови,но е безумие да препоръчаш Константинова за такъв проблем.

Явно не си ме разбрала. Попитах за мнението ви за д-р Константинова като гинеколог за жк.

# 1 391
  • Мнения: 71
Извинявай, чочо-сан 1, но ти като "редактор" на форума ли се явяваш..., аз се усетих, че спора е безмислен и реших да спра, просто поста ти: "...Най-добре ще е  ..." беше ненужно заяждане!
Още веднъж се извинявам на всички, които ни четат "глупостите", явно теб темата не те вълнува особено какви доктори ни лекуват и сега вече наистина мисля да спра да пиша в "Русенските теми", защото май наистина русенци сме много заядливи, за каквито ни имат от другите градове...  Rolling Eyes

# 1 392
  • Мнения: 18
pina preslav наи добре спри никои не се заяжда ти не разбираш ние споделяме само мнение

# 1 393
  • Мнения: 250
Извинявай, чочо-сан 1, но ти като "редактор" на форума ли се явяваш..., аз се усетих, че спора е безмислен и реших да спра, просто поста ти: "...Най-добре ще е  ..." беше ненужно заяждане!
Още веднъж се извинявам на всички, които ни четат "глупостите", явно теб темата не те вълнува особено какви доктори ни лекуват и сега вече наистина мисля да спра да пиша в "Русенските теми", защото май наистина русенци сме много заядливи, за каквито ни имат от другите градове...  Rolling Eyes

Като "редактор" на форума ще кажа,че темата ме вълнува и не веднъж съм споделяла мнението си за някой доктор!Мога да изредя доста доктори,от които съм МНОГО ДОВОЛНА,но не всички работят в областта на Гинекологията!
Явно ти не умееш да разчиташ добре емотиконите....,за което съжалявам  ooooh! Rolling Eyes

galina.gochkova,благодаря за подкрепата   bouquet

# 1 394
  • Мнения: 657
Извинявай, не съм разбрала че става въпрос за ЖК.Но щом като вече знам, мога да си кажа мнението - също не бих се доверила.
Успех каквото и където да избереш.

Общи условия

Активация на акаунт