Обичат ли мъжете да гледат как жените им маструбират?

  • 18 300
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 38
Страшно би ми харесало,но досега не съм успял да я убедя да го направи.
Само мисълта за това ме възбужда.
Би било страхотно.Уаууу
И от колко години сте заедно ако не е тайна, че все още не си я виждал да маструбира пред теб?
От 8 и казва,че не го е правила. Thinking
Силно се съмнявам, че има жена, която да не се е галила! Аз съм маструбирала много преди да започна да правя секс... 8 години си чакал... имаш още време да я убедиш да го направи пред теб  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 742
Страшно би ми харесало,но досега не съм успял да я убедя да го направи.
Само мисълта за това ме възбужда.
Би било страхотно.Уаууу
И от колко години сте заедно ако не е тайна, че все още не си я виждал да маструбира пред теб?
От 8 и казва,че не го е правила. Thinking
вярвай на жена си!...не насилвай нещата - нали вече си й обяснил, че те възбужда тази мисъл...остави  тя сама да го поиска...  и току виж те изненадала приятно някой ден! newsm03

# 17
  • Мнения: 1 289
Обичат и още как.Поне моя мъж е така-възбужда се при тая гледка.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
 newsm10 smile3521

# 19
  • Мнения: 1 451
Определено нямам против да гледам  Twisted Evil

# 20
  • София
  • Мнения: 39 785
Отговор: "Да" Simple Smile

# 21
  • Мнения: 902
Не каzвам,че не вярвам да има жени, които не са маструбирали, каzвам , че от моя гледна точка са прекалено малко. МАструбацията е един нормален акт на съzряването както на момчетата така и на момичетата.Инстинктът zа самоzадоволяване у момчетата и момичетата е много силен.Не е нито лощо, нито неморално, още по малко перверzно, просто начин да се опоzнае собственото тяло и потребностите му в секса. Предполагам , чЕ повечето просто не искат да говорят открито по темата.
на моя мж му харесва. НА мене също.Никога не сме имали нито свян , нито проблеми да говорим zа това на кой как му харесва, кое го привлича, кое смята zа привлекателно и неустоимо. И zащо?Ако не ме е срам да стоя гола пред него , то zащо трябва да ме е срам да говорим zа секс?
Това е моето мнение.
Значи, аz съм "ЗА" тия игрички  Embarassed Wink

# 22
  • Мнения: 98
ооооо да , разбира се , че обичат . Аз лично , признавам си без бой , никога не съм го правила сама - просто не ми е кеф като съм сама , но когато той е с мен и ме гледам - обичам.

# 23
  • София
  • Мнения: 243
Разбира се ,че им харесва.Аз лично смятам ,че и обратното е приятно.Обичам по някой път да гледам какк мъжа ми сам си доставя удоволствие.намирам го за много възбуждащо и за много образователно.така най-лесно разбираш как да доставиш удоволствие на другия. Sunglasses

# 24
  • Мнения: 65
Хресва им,стига да не го сметнат като знак,че не те задоволяват и затова го правиш сама.Ние с гаджето и без това вече рядко правим секс,а ако ме види да се самозадоволявам,ще полудее и ще ми каже,че не го обичам и не искам да съм с него. newsm78

# 25
  • Мнения: 1 517
Мисля, че на тези, които го правят им харесва. И не правят нищо лошо, естествено. Но има и жени, които не го правят - познавам лично една и съм сигурна 100 %.

# 26
  • София
  • Мнения: 193
ОБИЧАТ smile3521 smile3521 smile3521 ОБИЧАТ

# 27
  • Мнения: 1 353
Има и такива. Лично съм срещала...

# 28
  • Мнения: 73
 Hugооо,дааааааааааааа,МНООООГО ОБИЧАМЕ!И други работи обичаме....

# 29
Значи всички сме и воаиори. Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт