Кога мъжете отказват секс?

  • 10 167
  • 70
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 42
Определено ,когато му се спи не иска да чуе даже ooooh!

# 31
  • София
  • Мнения: 298
Като оставим на страна момента "Когато не обичат жената", а също и "Когато кръшкат", остава:
 - когато са преуморени
 - когато са стресирани и мислят за някакъв проблем
 - когато не са се изкъпали  Sick Невероятно, но факт
 - когато имат някакъв здравословен проблем
 - когато им е "вързано", т.е. няма за какво да си дават зор, ако не е днес, може да е утре, жената няма да избяга, я
Това се сещам засега

# 32
  • Мнения: 116
Като оставим на страна момента "Когато не обичат жената", а също и "Когато кръшкат", остава:
 - когато са преуморени
 - когато са стресирани и мислят за някакъв проблем
 - когато не са се изкъпали  Sick Невероятно, но факт
 - когато имат някакъв здравословен проблем
 - когато им е "вързано", т.е. няма за какво да си дават зор, ако не е днес, може да е утре, жената няма да избяга, я
Това се сещам засега
Виш, с това последното не съм съгласен - кой ще ти чака чак до утре, то утрешното си е за утре.
Пропускате една основна причина - когато сме ви сърдити, ядосани или възмутени/ошашавени от последната ви покупка.  Hug Просто трябва малко време да ни мине  Sick 

# 33
naty sk Много сте сладки и двете smile3501

# 34
  • София
  • Мнения: 3 390
Когато е преял.

# 35
  • Мнения: 7 837
И когато знаят, че отсрещната страна е скучна и еднообразна.
Mмм...съмнявам се , даже мисля , че голяма част от мъжете не блестят с оригиналност и даже се плашат от по-интересни жени .

И аз имам такива наблюдения, стига да е жена и да има ..., другото оставана заден план  Tired

Таткото на Сами: Почвам да се обиждам като ви чета  Laughing За нищо ни нямате, ей  Laughing
Няма заден плат, мили дами. Може да си стиснати очи 1-2 пъти, но повече си е направо мазохизъм  Grinning

п.п. Много ме мързи да се регистрирам, затова списвам от тук. Кейси ме е оторизирала  Laughing

# 36
  • София
  • Мнения: 7 097
naty sk Много сте сладки и двете smile3501

Благодаря ти!  Embarassed

# 37
  • Мнения: 765
И когато знаят, че отсрещната страна е скучна и еднообразна.
Mмм...съмнявам се , даже мисля , че голяма част от мъжете не блестят с оригиналност и даже се плашат от по-интересни жени .

И аз имам такива наблюдения, стига да е жена и да има ..., другото оставана заден план  Tired

Таткото на Сами: Почвам да се обиждам като ви чета  Laughing За нищо ни нямате, ей  Laughing
Няма заден плат, мили дами. Може да си стиснати очи 1-2 пъти, но повече си е направо мазохизъм  Grinning

п.п. Много ме мързи да се регистрирам, затова списвам от тук. Кейси ме е оторизирала  Laughing
Имаме ви , как да ви нямаме?! Татко на Сами , както мама на Сами отбеляза - едни са плашливи , дуги не , а ние сме от вторите ( по подразбиране )! Ама за 1-2 пъти говоря аз - то повече от това за мен си е любов ! Laughing

# 38
# 39
Опитвам се, но немога да откажа... Grinning Grinning Grinning

 hahahaКойто чете списания да ми даде 10 съвета как бързо да се науча да отказвам

# 40
  • София
  • Мнения: 3 421
 Моят когато ми е сърдит - обръща ми гръб и заспива Sad
 И когато е болен, но аз тогава не го и "тормозя" то е ясно, че няма да му се иска.
 

# 41
  • Мнения: 4 473
Моят мъж този филм "Отказване" не го е гледал Mr. Green както някой вече каза - винаги готов Laughing. Няма смогване понякога Wink

А иначе, знам ли...може би когато са презадоволени или подтиснати Rolling Eyes(да не се повтарям за останалите причини)

Последна редакция: пт, 14 юли 2006, 18:16 от strelche®

# 42
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147

 newsm78 Аз пък съм чувала, че точно когато са под стрес имат нужда от секс... така се разтоварват...

# 43
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Моя не отказва,аз отказвам Confused.Ама на него все не му стига,вече в чудо съм се видяла и из форума се оплаква от мен  Sad

# 44
  • Мнения: 4 473
Моя не отказва,аз отказвам Confused.Ама на него все не му стига,вече в чудо съм се видяла и из форума се оплаква от мен  Sad

 Shocked Shocked Shocked
Шегуваш се, нали?!

Общи условия

Активация на акаунт