Бебешка козметика

  • 2 247
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 220
Ние сме с бейби гела и олиото на Бюбхен и от време навреме Пенатения крем, кърпички на Нивеа. Нямаме оплаквания.

# 61
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Много съм доволна от олиото и млякото на Event. Останалото на Нивеа и Чико  Peace

# 62
  • София
  • Мнения: 5 079
Бюбхен! Peace

# 63
  • Мнения: 379
олио, гел за миене и крем против подсичане
+ мокрите кърпички с лайка на Baby crema

# 64
  • Мнения: 166
Предстои ми да  избера козметиката на бебка... бях се настроила за Чико но като гледам , най - много се ползва Бюбхен , после Нивеа... Защо избягвате Чико? Не е ли добро?
За новородено , бих  ти предложила Мустела newsm10 след което може да минеш на марка,на която са им по-ефтини продуктите, като горепосочените
И  ние скоро ще минем на ....  ideauu

# 65
  • Мнения: 817
На Бюбхен.

# 66
  • Мнения: 241
Бюбхен  Peace

# 67
  • София
  • Мнения: 3 679
Ползвам само на Себа Мед- медицинска е и съм много доволна от нея- страхотна е !!!/и то не само за бебета има/

# 68
  • Мнения: 111
На мен ми казаха,че продуктите на Бюбхен съдържат парафин(продукт от преработката на суровия петрол),който запушвал порите на кожата.Препоръчаха ми САНОСАН,съставките му са зехтин и млечен протеин.Някой чувал ли е нещо за тази козметика,знам само,че е немска.
Все още не съм ползвала каквато и да е козметика,но скоро щв ми се наложи baby_neutral

# 69
  • Мнения: 509
Само на Mustela.

# 70
  • Мнения: 229
В момента козметика на Джонсън.
Малката се изрина от един от кремовете на Мустела, тогава се оправи с козметиката на АВС дерма, от нея съм доволна много.

# 71
  • Мнения: 241
Бюбхен  Peace

# 72
  • Мнения: 82
Mustela is the BEST! Peace

Общи условия

Активация на акаунт