Една бърза консултация!

  • 1 794
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
според мен сандалите са ти то4ни:) ако са 1 номер по-големи петата 6те стои на вътре и тогава става супер грозна картинка и е сме6но:) а тези като ги поноси6 6те се поотпуснат и ....абе страхотни са и са то4но твоя размер:) най-важно е ти как се 4увства6 в тях:)Сандалите са много готини за колко пари си ги взе и от къде? ПОЗДРАВИ, от мен и слън4ево Хасково:)

# 31
  • Мнения: 1 021
И на мен ми се струват малки, но иначе са страхотни!

# 32
  • Мнения: 723
Според мен са ти идеални! Изобщо не са ти малки, а съвсем точно. Ако вземеш по-големи ще остане празно на петата, а пръстите ще ти щръкнат, защото ще са по-широки. Не ги сменяй, сандалите са страхотни!   bouquet 

# 33
  • София
  • Мнения: 3 816
Според мен са ти идеални! Изобщо не са ти малки, а съвсем точно. Ако вземеш по-големи ще остане празно на петата, а пръстите ще ти щръкнат, защото ще са по-широки. Не ги сменяй, сандалите са страхотни!   bouquet 
Peace

# 34
  • Мнения: 2 241
Страхотни сандали  bouquet

Маааалко са ти малки, НО ако пък №39 са ти широки, кракът ти ще отива напред и пак палецът ти ще стърчи навън.

Не знам, най-добре пробвай и по-големи и прецени кое е по-малкото зло. Simple Smile

# 35
  • Мнения: 2 596
На мен пък ми се виждат съвсем точни.  Rolling Eyes

# 36
  • София
  • Мнения: 3 328
За да ги смениш, трябва почти да не се усеща разлика в размера. Иначе след време ще се поразширят и кракът ти ще "бяга" много напред. Ако останат тези, които си купила, мисля, че няма да имаш проблем.

# 37
  • Мнения: 1 243
На мен пък ми се виждат съвсем точни.  Rolling Eyes
Peace Peace

# 38
  • София
  • Мнения: 499
Мисля,че ти стоят супер и са ти абсолютно тамън! Лятно време стъпалата се потят и се плъзгат напред по сандалите, така че ако са по-голям номер ще ти стърчи сандала зад петата! Успех!!!

# 39
  • Мнения: 7 914
Според мен са ти точни и много хубаво ти стоят! Peace

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Точно от този модел сандалки с такава платформа съм изпробвала много модели и съм с впечатлението че са нещо като универсални. Нося 37, но до 39 всичките ми стават. Не знам просто е особено това ходило и е трудно да се определи точния номер. Според мен нормално който номер си носиш на него се спри. Смятам че и с 39 номер няма да има голяма разлика по начина по който ще ти стои. Това скосяване на ходилото създава впечатлението че са малки, но в същност не е така.
Супер са сандалките. Честито.

Точно така се оказа!
отидох днес до магазина - мерих и 39, и 40 даже - сякаш ходилото е еднакво, само кожата отгоре е по-хлабава!  Rolling Eyes
Смених ги все пак за 39 в бежово (след оглед на гардероба ми май е по-подходящия цвят).

Не зная дали са удобни, надявам се - цялата подметка е по-удобна по принцип, на възглавничката отпред имат кожена подплънка, за не подбиват. Връзките могат да се извадят и стават на чехли.

Сандалите са много готини за колко пари си ги взе и от къде? ПОЗДРАВИ, от мен и слън4ево Хасково:)
Взех ги за 45 лв, в София, на Плиска, магазинчето на спирката на автобус 72.

Благодаря на всички!   bouquet

# 41
  • Мнения: 614
То може кожата да се отпусне, но подметката няма да порасне, аз мисля че 39 ще ти стоят прекрасно Wink

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Честито! Със здраве да си носиш!  bouquet

# 43
  • Мнения: 2 596
Карен, сега ако пуснеш и снимка на бежевите как ти стоят, ще е супер  Wink

Общи условия

Активация на акаунт