Бански 2019 - или как мама да открие идеалният бански за нейното тяло

  • 1 389
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 554
Animal Dolphin Здравейте мили дами! Sparkling Heart
Какви бански носите ? Animal Shell
Лято 2019 - имате ли нови придобивки и какви?
Аз съм млада майка и си търся нещо, което хем да скрива коремчето ми, хем да е със твърда триъгълна чашка.
Живея в малък град и тук няма много магазини , та се насочих отново към познатото ни онлайн пазаруване.
Предпочитам отзад да е отворен, а отпред да има плат, само дето пусто не откривам много такива със триъгълна и то твърда чашка за гърдите, които вече не са ми толкова стегнати, когато бях на 18 Grin

Нямам предпочитание за цвят , може да бъде и черен или нещо свежо като този, но виждам, че не е с твърди чашки , а е само плат покриващ гърдите ( на модела, които има съвършенни такива, за разлика от моите Smile Rolling Eyes

https://s3.badu.bg/photos/141182/850x850_5ce658ef3beae.jpg

С радост очаквам ваши снимки Simple Smile

Последна редакция: сб, 06 юли 2019, 17:19 от sivomishle

# 1
  • Мнения: 388
Този от снимката ми прилича по-скоро на блуза, а излишен плат на плажа ... няма да ти е много комфортно. Ако търсиш цял бански се ориентирай, към твърда чашка с банел. Аз за тази година съм още в търсене, но търся половинки. Предложете сайт с по-голямо разнообразие.

# 2
  • Мнения: 561
Момичета, ето някои от банските, които продавам онлайн, може да се харесат на някой. Моделите са различни и разчупени. Всички моделчета са с подплънки, без този с прозрачните части по горнището Simple Smile



















# 3
  • Мнения: 10 680
Ако имаше как да дам пръстче НАДОЛУ на предния пост, веднага щях да кликна!

Възмутена съм... Хубаво, че продаваш, ама да беше прочела поне какво се търси от потребителката. А, не да пробутваш непотребна стока в темата! Това се нарича СПАМ.

Sivomishle, и аз от седмици си търся бански с твоите критерии, и се оказва, че няма нито един свестен онлайн магазин с  хубави цели бански на прилични цени. Само цели бански или танкини биха прикрили корема. И като втори вариант, ретро банските с висока талия.

Единствено ми харесаха банските от Магазинмоник. Има избор на цветове за различни модели. Копирам линк към черен, но лично аз харесвам масленозеления вариант за този модел. Разгледай ги, ако си харесаш нещо пиши после впечатления... https://magazinmonic.com/damski-banski/stilen-cql-banski-kostyum … iub5j6aodufkj3e43

Иначе, моята идея за бански е цял бански с плат, който закрива корема, от страни отворен (мисля, че тип "котва" се води), твърди чашки с бонели, които да оформят бюста и твърда закопчалка, както и регулиране на презрамките. От както съм родила ползвам такъв модел, но цветовете и бонелите му вече загинаха, за
това и аз си търся нов.

Бански тип "котва":

Ето тези съм си харесала аз, като модели, закриващи/прикриващи корема:
Скрит текст:








И едни малко по-младежки Grinning
Скрит текст:



Последна редакция: нд, 07 юли 2019, 12:32 от amy_nka

# 4
  • Мнения: 554
Здравейте!
Благодаря за линковете,ще ги разгледам.
Колкото до твърдата чашка тип сутиен (а не триъгълничета,които търся аз) , като се мушна под вода и излезна дори не знам как се е разместила и е адски неудобна за плуване. А пък банските с висока талия ми се свличат - забравих да поясня - тежа 41-41кг. та чашки С или D ще са ми огромни .

# 5
  • Мнения: 10 680
А, къде ти е корема за скриване с такова тегло? Малко не успявам да си представя фигурата. Joy

# 6
  • Мнения: 554
А, къде ти е корема за скриване с такова тегло? Малко не успявам да си представя фигурата. Joy

Появиха ми се стрии по време на бременноста, а преди да забременея имах идеален плосък корем със преса (плочки) , а аз не съм свикнала от как се помня да имам нещо лошо по себе си, та се съсипах емоционално и реших да нося само цели бански...

Последна редакция: нд, 07 юли 2019, 14:30 от sivomishle

# 7
  • Мнения: 10 680
Ами аз съм с чашка Б, ако и банските са същата чашка, проблем при плуването не би трябвало да имаш. Моите досегашни бански са с чашка Ц, защото след раждането гърдите ми бяха станали един/два размера по-големи, и като си станаха пак Б, в морето наистина усещам, че ме дърпа (за сутиена) водата. Но в басейна да плувам с по-големи чашки не е проблем.

Пробвай някакви бикини-бански с лентички, мрежи, халкички и завъртулки в областта на корема, би трябвало да ти свършат работа, ако само кожата трябва да криеш.

Общи условия

Активация на акаунт