Отговори
# 45
  • Мнения: 3 818
Французите взеха да се излагат... Rolling Eyes

Искат да анулират титлата на Италия

Мразя, когато някой не може да приеме поражението с достойнство...

# 46
  • Мнения: 1 107
Французите взеха да се излагат... Rolling Eyes

Искат да анулират титлата на Италия

Мразя, когато някой не може да приеме поражението с достойнство...

Тъкмо това си четях и аз.
Свиркай си, нищо няма да стане. Ако се докаже, че Матераци е обиждал Зидан на расистка основа, най-много да изхвърлят Матераци от футбола, което му се пада  Twisted Evil

http://www.focus-sport.net/?do=n1148764022900  Blush

# 47
  • Мнения: 3 818

Надявам се, искрено се надявам всичко това да са само мераци и слухове. Моля ти се, заради мене не си мечтай такива неща Blush Cry
Не мога да ти опиша как ми се свива сърцето като ги чета тия новини, всеки ден чакам да видя, че е преподписал с Милан. Направо не знам какво ще правя, ако го вземете Cry Освен заради всичко друго, и заради това, че миналата година изприказва сума ти приказки как ако Милан му предложат да остане до края на кариерата си,  ще тича да подпише договора. Не мога, не искам и отказвам да си представя, че е възможно Милан да не го искат до края или че той си е приказвал така, от куртоазия...
Между другото, преди години много усилено се говореше, че Челси ще вземат Малдини, даже се приказваше как всичко е уредено, тогава почти го бях преглътнала, но сега няма да мога...

# 48
  • Мнения: 4 473
Французите взеха да се излагат... Rolling Eyes

Искат да анулират титлата на Италия

Мразя, когато някой не може да приеме поражението с достойнство...

 #Crazy #Crazy #Crazy

Без думи останах...

Дечицата, чийто коментари следват статията са много прави - Франция не може да приеме, че е загубила и сега е готова да падне толкова ниско, че няма накъде...

# 49
  • Мнения: 2 212
Французите взеха да се излагат... Rolling Eyes

Искат да анулират титлата на Италия

Мразя, когато някой не може да приеме поражението с достойнство...

Точно... Мен ми се струва невъзможен тоя филм, да анулират финала ... и после какво...ще се играе наново ли, тия са луди  Naughty

# 50
  • Мнения: 3 818
Нищо няма да стане, просто ще се пошуми известно време.

естер, сега се замислих, че не знаем клубните ти пристрастия. а при положение, че  националните отбори и първенства са вече история, време е да се определиш публично Crossing Arms Laughing Hug

# 51
  • Мнения: 2 212
Хехехе, аз хич ама хич не разбирам колкото вас от футбол, само дето се главя за авторка на темата  Embarassed Embarassed Embarassed
Та сега, не ми се смейте, но ще прочетете за пристрастията на един футболен лаик, който определя първо по един любим отбор (понякога и повече) в различните страни и то по всякакви други, но не и основателни причини...Като цяло харесвам английското и италианското първенство, като покрай моя човек, който е луд фен на Манчестър Юнайтед и предвид това, че му подарих какви ли не аксесоари и неща с този отбор и аз станах техен фен, но въпреки това ми харесва като цяло футбола там Simple Smile В Италия от малка си харесвам почти всички най-популярни отбори - Милан, Ювентус, Интер...най-вече тези, незнайно защо...просто дори самите имена на отборите ми звучат едно хубаво и хармонично, а и играта е на ниво според моите скромни разбирания.../казах, че причините ми са просто смешни  Embarassed/ И друго, за което мога да кажа е Барселона, заради Роналдиньо най-вече, а може би и още от едно време заради Стоичков...но пък на други испански отбори, например Реал Мадрид не съм фен Simple Smile и май толкова...дуги отбори имам малко известни, следователно и лиспват повече пристрастия...

Сега след това признание, моля не ме пропъждайте от темата ми, но всъщност темата ви Blush

Последна редакция: чт, 13 юли 2006, 00:12 от ester

# 52
  • Мнения: 3 818
Хихихи, естер, има мат`рял в теб, като попишем в една-две-три такива теми ще те ошлайфаме, няма страшно Mr. Green Hug

# 53
  • Мнения: 2 212
Хихихи, естер, има мат`рял в теб, като попишем в една-две-три такива теми ще те ошлайфаме, няма страшно Mr. Green Hug

хихи Simple Smile Благодаря  Heart Eyes Hug

# 54
  • Мнения: 1 107
Честно да ви кажа, според мен нито френският отбор, нито французите искат да оспорват титлата. Те дори не се бяха настроили да стигнат толкова напред, чак в последните мачове Зидан им даде надежди. Някакво адвокатче решило да печели слава от евентуално дело - много важно  Sunglasses

Fairy, наистина не държа Неста да идва в Челси, ама я си представи, че просто му е омръзнало да играе в Италия. Може да се е отвратил и от тия уж уговорени мачове, кой знае... Може пък да се дразни от Анчелоти, който според мен е много тъпо парче  Twisted Evil Дано си остане при твоите хора, де, стискам палци  fingerscrossed
Ако реши да заходи към Острова все пак, се надявам, че ще откриеш скритите красоти на Премиършип-а  Blush

ester, много се радвам, че авторката на най-хубавите теми във форума харесва английското първенство  Hug Тъкмо се опасявах, че ще водя монолози на тая тема тук, докато останалите фенки бистрят само Калчото  Embarassed Разчитам на теб! Laughing

# 55
  • Мнения: 377
Искам да пожелая късмет на трите ни отбора, които играят за купата на УЕФА довечера. Стискам палци да се представят достойно.  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 56
  • Мнения: 253
Току що чух че отнемат титлата на италианците от световното,но не можах да намеря тази новина в нета.Знаете ли дали е истина? newsm78Според мен е несправедливо smile3512

# 57
  • Мнения: 2 212
Челси, с теб съм  Hug

# 58
  • Мнения: 1 616
Не е вярно, не вярвам и да се случи. Ето:

“Италия без титла” е водещото заглавие за вестник “Тема Спорт”. Футболният месец в Германия може да остане без стойност, пише още изданието. ДПА хвърли бомбата, че световният шампион Италия ще бъде развенчан заради Марко Матераци. Ако бъде доказано, че защитникът на “скуадра адзура” е обидил Зинедин Зидан на расистка основа, то според новите разпоредби на ФИФА сините би трябвало да загубят служебно финала, респективно и трофея. Италианците вече останаха без треньор, след като Марчело Липи отказа да продължи договора си; същото направи и новият идол на Германия Юрген Клинсман. И Зинедин Зидан може да се размине със „Златната топка" заради червения картон в Берлин. Това уточни шефът на световната централа Сеп Блатер. Майката на Зизу пък поиска провокаторът Матераци да бъде кастриран.

# 59
  • Мнения: 3 818
Четох, че Зидан вече е разкрил какво му е казал Матераци. Липсват расистки неща, така че едва ли ще се стигне до чак такова наказание като отнемане на титла.

Общи условия

Активация на акаунт