Разкрих я във форума

  • 11 544
  • 142
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 281
Темата не е по-различна от другите оплаквачески теми. Единственото, което ме впечатли, е яката злоба на Франзела Калина, която досега смятах за съвсем умерена жена. Жалко!
къдя видя злоба, Еличке? Имам право на мнение щом дамата е решила да пита и това мнение невинаги е задължително да бъде ласкаво. Не виждам нищо злобно да определя такава постъпка като подла и недостойна по моите разбирания. Ако има нещо, то трябва да бъде изяснено между двете дами, а не да се пускат разни анонимки- видях я, разбрах я, но не й казвам, пък и изчаках да я няма два месеца, че да си кажа, ама какво ще си кажа...
Злобно щеше да е да си загубя един ден и да издиря потребителката, която да информирам на ЛС или  Mr. Green Mr. Green в тема Анонимка. Толкоз, плавай (без злоба)
Баш пък си си злобна!  Twisted Evil

# 121
  • Мнения: 7 837
Калина, поне имаш свойството да впечатляваш хората. Гледам, че и почитатели си имаш  Mr. Green

# 122
  • Пловдив
  • Мнения: 3 745
Дълго се въздържах да пиша към авторката на темата, но сега след всичко прочетено бих казала само, че редно беше поне да спести обясненията относно това колко и какви деца има снаха й. Разяснението може би ще накара десетки любопитни мами да се поровят и да душат повечко около интригата. Иначе, come2me в правото си си да си разстроена, но може би не това беше начина да го покажеш. На твое място бих премълчала, че изобщо знам коя е снаха ми.

# 123
  • Мнения: 2 927

Joy Joy Joy Супер гръцка трагедия ще се разрази! Лошото е , че сте останали с впечатлението, че не се разбирам със снаха си. Или може би не сте прочели добре. С нея дори съм по-близка отколкото с брат ми.  Може би затова така ме заболя, но с едно съм съгласна - ще поговоря с нея на по кафе и ви обещавам че като върнете темата след 2 месеца и двете ще сме в нея с никовете си! Hug
Не искам да съм недискретна ,но от един твой пост , в една друга тема, случайно попаднала пред погледа ми, останах с впечатление ,че ти не се разбираш кой знае колко с роднините на съпруга. Не ,че нарочно съм търсела из форума писанията ти , просто едно твое изказване ми направи странно впечатление Simple Smile Та прилагайки огледалното отношение едва ли спомагаш за закрепяне на междуроднинските връзки. Но това си е твой проблем .И аз гледам да съм по-далеч от зълвите, за да се обичаме още дълго време:)
 Никой не е злобен с теб мисля ,че поне разбра какво трябва да направиш, защото останах с впечатление ,че написа тази тема за да получиш съвет ,а не овации. Или греша? И не разбирам защо ,когато си сърдита на съпруга си трябва да изливаш яда си и върху роднините му. Особено след като не присъстват в ежедневието ви.

 

# 124
  • Мнения: 1 446
С Бразилската сапунка зарибих колегите. Wink Чакат с нетърпение развитието.  Joy Залозите са за женски бой в кал. Laughing

# 125
  • Мнения: 1 629
Я, да не закачате Франзела, злобна тя не е. Подкрепям мненията и по темата и съм готова да ступам някой зарад нея!

# 126
  • Бургас
  • Мнения: 5 734
Я, да не закачате Франзела, злобна тя не е. Подкрепям мненията и по темата и съм готова да ступам някой зарад нея!
Ако ти требва помощ свиркай  Party Пу добре, че мъжа няма сестри, че туко виж ме издебнат докато спя да ми вкарат два.  Mr. Green
Не е правилно да се изясняват така нещата. Просто не е. Момичето е направило жест да се държи добре и това, че не го мисли не я прави лоша. Иска съпруга и да е спокоен и семейството да е добре. Лошо няма. Какво да не искаш по цял ден да се карате за глупости и да се мразите. ДИПЛОМАЦИЯ Е ТОВА   bouquet

# 127
  • Мнения: 17 409

Не искам да съм недискретна ,но от един твой пост , в една друга тема, случайно попаднала пред погледа ми, останах с впечатление ,че ти не се разбираш кой знае колко с роднините на съпруга. Не ,че нарочно съм търсела из форума писанията ти , просто едно твое изказване ми направи странно впечатление Simple Smile Та прилагайки огледалното отношение едва ли спомагаш за закрепяне на междуроднинските връзки. Но това си е твой проблем .И аз гледам да съм по-далеч от зълвите, за да се обичаме още дълго време:)
 Никой не е злобен с теб мисля ,че поне разбра какво трябва да направиш, защото останах с впечатление ,че написа тази тема за да получиш съвет ,а не овации. Или греша? И не разбирам защо ,когато си сърдита на съпруга си трябва да изливаш яда си и върху роднините му. Особено след като не присъстват в ежедневието ви.





Момичето пише за снаха си, т.е жената на брат си, не за зълва newsm78

# 128
  • Мнения: 2 927
Венера,
голяма работа зълва ли е или някой друг женски предтавител на родата от мъжова страна. Убий ме ,ако знам какво е зълва,етърва. Май само ми е ясно понятието свекърва, но само като такова.Simple Smile Аз нямам такава за съжаление.
Знам за какво пише, въпреки ,че термина може би е неточен.Но въпреки това благодаря за забележката. А какво е тогава сестра на съпруг? Снаха? Наистина нямам идея:)

Нали съм любознателна влязох в един сайт да си опресня познанията по български език.Зълва е именно сестра на мъжа.
 Ама как някои хора ни карат да се съмняваме в собствените си знания:)

Последна редакция: чт, 13 юли 2006, 16:12 от Хипатия

# 129
  • Мнения: 46 572
Аз на сестрите на мъжа ми им казвам зълви  newsm78 аз на нея може да съм й снаха, ама тя на мен  Rolling Eyes

Ето, копирайте си го  Laughing

# 130
  • Мнения: 17 409
Да де, снаха. Пък според теб не се разбирала с роднини на съпруга,  снахата е жена на брат й ....Сигурно ми е тъп въпросът, ама как разбра коя е авторката, тя е анонимна?

# 131
  • Мнения: 2 927
Аз на сестрите на мъжа ми им казвам зълви  newsm78 аз на нея може да съм й снаха, ама тя на мен  Rolling Eyes

Ето, копирайте си го  Laughing
абсолютно си права:)
ето и още едно доказателство
http://bg.wiktionary.org/wiki/зълва

# 132
  • Мнения: 17 409
Хипатия , никога и никъде не съм твърдяла, че сестрата на мъжа НЕ е зълва Peace ПО-горе съм те рабрала грешно , извинявам се, сега видях, че си питала за сестра на мъжа.

# 133
  • Мнения: 7 837
Като чета разни осъдителни коментари към авторката на темата, как трябвало да спести някои факти и пр. глупости, за да останем в нивата на моралитета, направо ми е смешно  Grinning
Сигурна съм, че 90%, че и повече, тръпнат да видят името на потребителката и продължението на сериала.
Дори мен вече ме питаха на ЛС, дали не го знам  Mr. Green

# 134
  • Мнения: 2 978
И да разберат коя е, много важно. Crazy Laughing

Ей, голяма интрижка развъртяха някои Thinking

Общи условия

Активация на акаунт