Разкрих я във форума

  • 11 534
  • 142
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 17 407
Като чета разни осъдителни коментари към авторката на темата, как трябвало да спести някои факти и пр. глупости, за да останем в нивата на моралитета, направо ми е смешно  Grinning
Сигурна съм, че 90%, че и повече, тръпнат да видят името на потребителката и продължението на сериала.


 Peace Аз пък ако тръгна да "ровя" стари публикации, ще установя колко хора си противоречат и пишат както им оттърва Wink

# 136
  • Мнения: 7 391
Мили момичета и момчета, като прочетете публикацията ми ще разберете защо ми се наложи да ви се представя като анонимен гост.
Потребителка съм на този страхотен форум от около почти 2 месеца и за това време се пристрастих. В началото се запалих от снаха си (жената на брат ми), която вече повече от 2 години е редовна във форума. Веднъж докато разглеждах старите теми и случайно познах нейния профил по линийките на племенниците ми (преди това не я бях питала какъв й е ника във форума). В началото се зарадвах че съм я "спипала", но като прочетох какви неща е писала за свекарва си (майка ми) щях да падна! Проявих любопитство и разгледах старите й публикации, а там....толкова обиди, толкова изкривени и изопачени случки, касаещи цялото ми семейство. #Crazy
До сега се разбирах със снаха си, защитавала съм я в много ситуации, а в момента се чувствам пълна идиотка Crazy Толкова съм обидена и объркана, че не казах на абсолютно никого.
Брат ми със семейството си живеят в друг град и скоро ще ни идват на гости Rolling Eyes Кажете ми как да постъпя, как да се държа с нея??? Tired
ОООООх! Направо не знам! ooooh!Иска ми се да скрия дълбоко в себе си разочарованието, ама дали ще успея... не знам

Дръж се както винаги! Просто и кажи, че си я разкрила и си прочела какво е писала за вас. Кажи, че това не ти е приятно и намираш казаните неща за лъжа. Поговорете щом се имате, не прекъсвай отношенията ей така от раз, защото ще останат недомлъвки, а това не е никак добре  Tired
              Защо да е лъжа?Два различни ъгъла,две различни отношения.На мен свекърва ми каза,че ДЪЩЕРЯ никога няма да и стана каквото и да правя.Това значи ли,че аз трябва да лъжа за определени отношения,да се преструвам и да говоря за нея само хвалебствия.И мислите ли ,че на зълва ми е казала същото и отношението и е такова като към мен.
                           За сведение сега когато вече не могат сами искат да дойдат у нас,не у дъщеря й.Ако това го прочете зълва ми значи ли ,че аз  съм излъгала.Ето искаме да и купим жилище до нас.Хем заедно,хем на своя територия ,а тя не та не при щерката,та при щерката и хоп....познайте кой не я иска.Ама иначе "много съм засегната" е и АЗ - СЪЩО ,но отдавна свикнах и не ми прави впечатление нито отношението към мен и децата ми ,нито това към дъщеря и и нейните деца.А толкова години когото и да питаш аз не съм влизала в спор с нея,но ако споделя тревоги и болки с вас да ми олекне "ей каква е гад-лъже ли,лъже и много ме боли". Twisted Evil
                           А и форума , според мен, не е място да се шпионирате ,а да споделяте проблеми,да се обмени мнение и т.н.  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: чт, 13 юли 2006, 16:56 от Didia

# 137
  • Мнения: 7 837
Като чета разни осъдителни коментари към авторката на темата, как трябвало да спести някои факти и пр. глупости, за да останем в нивата на моралитета, направо ми е смешно  Grinning
Сигурна съм, че 90%, че и повече, тръпнат да видят името на потребителката и продължението на сериала.


 Peace Аз пък ако тръгна да "ровя" стари публикации, ще установя колко хора си противоречат и пишат както им оттърва Wink

Ами направи го, ако те влече  Simple Smile

Все си мисля, че едно е да говориш простотии, друго е да набеждаваш роднини пред някого, или и това е съразмеримо с простотиите  newsm78
Надявам се набедената потребителка да го прочете след време, защото е редно поне да се осъзнае, че обогатяването и поукрасяването на разни семейни истории, са нож с две остриета  Grinning

# 138
  • Мнения: 46 526
Венера, разбрах те за снахата, ама късно  Grinning


... Сигурна съм, че 90%, че и повече, тръпнат да видят името на потребителката и продължението на сериала ...

Човешко е Wink който знае, да ми пусне едно ЛС, може и авторката  Blush Laughing

# 139
  • Пловдив
  • Мнения: 23 691
Като чета разни осъдителни коментари към авторката на темата, как трябвало да спести някои факти и пр. глупости, за да останем в нивата на моралитета, направо ми е смешно  Grinning
Сигурна съм, че 90%, че и повече, тръпнат да видят името на потребителката и продължението на сериала.
Дори мен вече ме питаха на ЛС, дали не го знам  Mr. Green
Я да те питаме и на яве не го ли знаеш, а Кейси?Историята взе да става направо смешнна. Като деца от детската градина. Ама тя какво казала, пък то еди какво си и аз щото... Досега не бях се зачитала стабилно в темата, но беше забавно.

# 140
  • Мнения: 7 837
Янтра, историята е забавна от самото начало  Grinning

п.п. Не го знам  Laughing А и даже не ми е идвало на ум да се ровя и да търся, обаче съм сигурна, че някои са го направили  Grinning
А най-големия бъзик ще бъде, ако този проблем, дори не съществува и е лека пързалка  Mr. Green

# 141
  • Мнения: 2 924
много от най-дълго обсъжданите теми са пързалки ,ама това не ни пречи да ги следим с нестихващ интерес.  Особено ,ако има и интрига:) Тук обаче я няма май.

# 142
  • Мнения: 4 406


 Peace Аз пък ако тръгна да "ровя" стари публикации, ще установя колко хора си противоречат и пишат както им оттърва Wink
по- добре недей, Венера, по- добре недей!!!! Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт