Какво казаха на Зидан?

  • 4 972
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 2 032
Отварям да прочета за Зидан, а то  Елена с апостроф к'ви ги е наръсила, малей, да се чудиш тези доклади за етническите проблеми и човешките права как ги е чела, като дявола библията може би.  Зидан бил алжирец (не е, Ленче, французин е), щял иначе да мие коридорите заради произхода си (ти, Ленче, коридори ли миеш?) пък и експертка по четене на устни явно е станала от тези незнайни доклади за етнически проблеми, та абсолютно знае кой какво казал.
Никой не оправдава Зидан (някои се опитваме да разберем какво го е провокирало заради респект към футболния му талант), ама и нали всички гледахме мача и видяхме накъде отиваше, и сега четем смехотворната самозащита на клоуна Матераци: би толкова неграмотен, че не знаел какво е терорист, милият, не бил псувал на майка, че неговата не знам какво си, бла-бла: в тези обяснения има толкова театрална поза, колкото и в пиеските, с чието разиграване са прославени италианските футболисти.
Зидан си понесе последствията, Свети, жалко че думите на Матераци не са доказуеми и той да си ги понесе за жалките си расистки подмятания.

# 62
  • Мнения: 193
http://www.eurosport.com/football/worldcup/2006/sport_sto924911.shtml
За мен това е мъжка постъпка. Похвално е че човекът има по-голямо уважение към майка си, от колкото към световната купа.

# 63
  • Мнения: 7 837
Чак леко започвам да се дразня. От време оно по терените се обиждат на майка, нашата гордост Стоичков, не веднъж го е правил. Не може да търсиш извинение в чуждата простотия и да мрънкаш, че веднъж можеш да го понесеш, но няколко пъти - не. И това го казва опитен ветеран, врял и кипял във футболните обиди... За какво похвално поведение говорим, за мен хулиганската проява и слабите нерви си остават.
не съм пристрастна и за мен е без значение как ще протекат събитията оттук нататък. Но преди малко коментираха по радиото, че няма камера, на която изчистено да се види и определи, точно какво е казал италианеца.

# 64
  • Мнения: 3 423
http://www.eurosport.com/football/worldcup/2006/sport_sto924911.shtml
За мен това е мъжка постъпка. Похвално е че човекът има по-голямо уважение към майка си, от колкото към световната купа.

И за мен това е мъжка постъпка. Кефи ме! А глупостите за миенето на
коридорите и Гваделупа са казани колкото да се каже нещо.
Лени, ти от колко време живееш на запад?

Не смятам, че черните във Франция мият коридори.
А в Гваделупа паричната единица е евро. Това между другото.

Какъвто ще да е Зидан, историята ще му прости. Така става с
великите. Докато големият путьо Мазерати, Маразути, Мацопути, или
както там е кръстен, едва ли ще бъде запомнен с друго освен с това.


# 65
  • Мнения: 239
не знам какво му казаха, но мен ме изкефи Twisted Evil

# 66
  • Мнения: 3 818
http://www.eurosport.com/football/worldcup/2006/sport_sto924911.shtml
За мен това е мъжка постъпка. Похвално е че човекът има по-голямо уважение към майка си, от колкото към световната купа.

И за мен това е мъжка постъпка. Кефи ме!

В смисъл, готиното е кое? Да зарежеш отбор, колеги, треньор, публика, фенове, щото ти прекипяло от приказките на някакъв простак ли? Да напуснеш терена в най-напечения момент, защото си тоооооолкова мъж, че не можеш да си сдържиш нервите? Да се оправдаваш за просташката си постъпка с идиотизма на отсрещния? Да се поддадеш на евтина провокация  като последния балък? Нали по-умния отстъпваше?А сещаме ли се, че хиляди малки деца възприемат този Мъж като свой идол и ролеви модел и сега си казват колко е гот да биеш по една глава на всеки, който те дразни?Моля ви се... Rolling Eyes
Историята ще помни Зидан като голям футболист така, както помни и нашия Ицо. Но едновременно с това ще го помни и със слабите му нерви. И на миналото световно го изгониха, защото на мача със С. Арабия настъпи зверски противника при спряла игра. сигурно и това е мъжко. Сигурно и той го е обидил. Правилно. Всеки, който се осмели да го обиди, трябва да бъде набит подобаващо. Боят е най-доброто средство за решаването на проблемите все едно от какво естество.

# 67
  • Мнения: X
И за мен е мъжка постъпка! Човекът има гордост и самоуважение и не плюе върху тях, защото видиш ли е Световно и последен мач и няма мърдане, каквото и да му кажат, той ще си тичка послушно след топката, че да не вземе чичко съдия да го изгони.

# 68
  • Мнения: X
Е да, да решаваш нещата с бой винаги е била най-'мъжката' постъпка.  Да живей! Rolling Eyes

# 69
  • Мнения: 208
http://www.youtube.com/watch?v=js0vOgjBfD8 Новият стил на французите.

Общи условия

Активация на акаунт