Няма желание за секс

  • 13 966
  • 518
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 191
Ще ме изядат сега някои от съфорумките , хах. Но нищо , всеки си има мнение,нали.
Изключвам някава странична забежка - в къщи си е и гледа детето .Не,че е невъзможно, разбира се.Най- вероятната ти я споделих вече -просто няма чувства вече .Това е кофти вариант.Възможно е , да си е постигнала целта- дете, семейство.Много такива случаи има, било мъжи или жени. Дали от умора, разочарование, или друго ,но оставят връзката на доизживяване, не полагат усилия за нея.Сигурно има и други , но в момента не мога да се сетя , което не е и толкова от значение .
Аз съм убедена , че когато има  чувства между партньори  , трябва да се полагат усилия за тази любов и от двете страни,разбира се .Допускам , че може наистина да е в няква криза , но едва ли . То умора , умора , ама нима човек като ходи на работа не се уморява. По тая логика секс да не виждаме .Няма такъв филм .
Потретвам ти , само в разговар с нея ще се изясните.Щом сте семейство ,би следвало да сте открити и искрени един с друг .Ако има проблем който да е решим- решето го , ако имате желание .Успех  и не оставяй така нещата. Това е абсурд ,млади хора.

# 16
  • Мнения: 28
Ясно, благодаря ще помисля над казаното от теб, не съм се замислял за чувствата и досега......... То ако се окаже това нямам думи просто

И какво значи на доизживяване, защо тогава е така ревнива и все ми се нахвърля ако ме види да говоря с друга жена или позната и т. Н., нахвърля да разпитва дали не спя с дадените жени

Последна редакция: сб, 13 юли 2019, 14:56 от Не се сърди, човече

# 17
  • Мнения: 191
То май се превърна в диалог , ама.......Ти как усещаш отношенията ви, няма как да не си забелязал ,ако тя се е отдръпнала чисто физически и емоционално .Не съм искала да те плаша или да ти вкарвам мишки в главата. Тези неща би следвало да се усещат .Например едно е вечер като си легнете да ти каже- умирена съм и да се обърне на другата страна да спи  и друго е ,ако се сгуши в теб и да ти разкаже как е минал деня , да попита за твоя , и нека тогава да ти сподели ,че е много уморена и да заспи. Макар,че пак казвам и това не ми е ок .Не ми се вързва. Когато имаш чувства , няма дначение колко си уморен , търсиш сексуалните контакти с любимия човек .Друго , което ме озадачава - тя как така няма потребност ,дори и да няма чувства си е нормално да има нужда от секс .Раздъждавам си , просто.
Сега прочетох,че и ревнива била. Лоша черта е ревността, болест. Тук спасение няма.

Последна редакция: сб, 13 юли 2019, 13:39 от котана

# 18
  • Мнения: 28
Хм..... Да мислех си За това с потребностите, нз или се самозадоволява или наистина нз как издържа, а относно споделянето тя не е от типа хора които биха си разказали как им е минал деня ако не им го вадиш с ченгел от устата, озадачава ме че не предприема никакви действия и тя за да се подобрят нещата маи наистина и е добре така, незнам вече какво да правя по въпроса, 100 пъти сме го говорили, а пък не ми се изневерява в смисъл да си начеша аз крастата, с нея искам защото ми харесва, защото я желая, това го споделям защото получих доста съвети от приятели мъже да тръгна по леки жени така да го кажа, радвам се че тук не чух нищо подобно

# 19
  • Мнения: X
Ето и моето мнение.. Според мен трябва да излезете някъде вечерта, на заведение или нещо подобно. Забавлявайте се, пийте хапнете и се смейте! За децата има бавачки..не взимат много на час, а са от помощ! Еднообразното ежедневие убива желанието на всички ни понякога( при мен почти винаги ). Та според мен трябва да се позабавлявате някъде навън. И после може пък забавата да се премести и вкъщи!

# 20
  • Мнения: 28
Харесва ми мнението ти, излизали сме но след това идва трудната част, баба и е вкъщи спи до малкия, неможе да се настрои тя, краката я болят, маи съм бая в безисходица

# 21
  • Мнения: 191
Адел, супер ти е предложението.Да разбирам ли , че за си имат нормалните сексуални изживявания, преди всяко едно от тях трябва да излизат и да се забавляват на вън ,да хапват и да се смеят ?Так го разбрах ,по твоите думи.

# 22
  • Мнения: 17 411
От друга страна пък и ме ревнува много
Класика, с тва трябваше да започнеш. Как да не ѝ изневериш на такава Wink

# 23
  • Мнения: 28
Не не мисля че тва е решение засега

# 24
  • Мнения: 2 361
Аз съм съгласна с Адел, явно ежедневието я е сдухало, има нужда от малко романтика.

# 25
  • Мнения: 17 411
И сега си виновен, че не я предразполагаш, така че...

# 26
  • Мнения: X
Адел, супер ти е предложението.Да разбирам ли , че за си имат нормалните сексуални изживявания, преди всяко едно от тях трябва да излизат и да се забавляват на вън ,да хапват и да се смеят ?Так го разбрах ,по твоите думи.
Просто предлагам да разнообразят малко така или иначе скучното ежедневие! Ако не излизаш докато си млад на 70 ли ще ходиш по заведения? Казвам го защото последната година го изпитвам на мой гръб.. На 28 години съм и единственното излизане ми е до магазина ( ммноогоо забавнооо!) а желанието го загубих още в 2 месец от бременността.. Ежедневието скапва цялата работа!

# 27
  • Мнения: 28
Адел, кое си загубила във втория месец от бременността, желанието за какво?

# 28
  • Мнения: 191
Боже мили, аз наближавам 50-те. Не излизам през ден на заведение , но не съм загубила желание за секс , нито пък палтньора ми . Който ми е набор

# 29
  • Мнения: X
Адел, кое си загубила във втория месец от бременността, желанието за какво?
Секс, романтика и прочие.. Затова мисля, че трябва да промените ежедневието и ако все още има любов между вас нещата ще се наредят!

Общи условия

Активация на акаунт