Какво знаете за родилните петна при БЕБЕТАТА.

  • 3 450
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 039
петната не са червени, не са бели, по-скоро кафеви, по-пигментирали от останалата кожа.

# 16
  • Мнения: 2 792
  Димана има родилно петно, в горната част на дясната буза на дупето, представлява по-тъмна пигментация на кожата с неопределена форма. До сега си я има, според мен е някаква вероятност на сблъсък от гени, нищо свръхестествено или предопределено не виждам в това.

# 17
  • Мнения: 14 654
хм, това, че когато майката открадне се появява петно на детето наистина звучи невероятно, но и аз си имам такова петънце

# 18
  • Мнения: 2 013
Това щях да пиша и аз. Странното е, че децата се родиха в един ден, доста далеч от термина и на двете ни. В една и съща болница, наистина от тогава сме неразделни. Хората често ги бъркат, приличат си и като излъчване. И сега тези петна...направо настръхнах като видях как се спогледаха Маленна и мъжът и когато видяха петното на София...
Какво значи астрална близначка? С два часа разлика от Малена са се родили още много бебета?

Да, но животът ме срещна и събра само с една оттях/ от многото/. Странно ми е съвпадението, че петната са на едно й също място.


 newsm78 newsm78 newsm78
Децата ли ви събраха, или бяхте приятелки от преди това?

10 декември ми е любима дата - тогава се родиха моите деца, през 1999 г.

# 19
  • Мнения: 4 195
хм, това, че когато майката открадне се появява петно на детето наистина звучи невероятно, но и аз си имам такова петънце
ама и аз се хилех на майка ми , когато ми обясняваше че петното ми като разпльокана малина е иманено от такава и че когато е била бременна с мен,един дядо на село не и дал от малиниоте си , че ги пазел за войник #Crazyи тя си свила една и си сложила ръката именно под дясната гръд - е аз там имам петно, подигравах и се че е суеверна и си въобразява, ама ето - казвам ви за вафлата и виктор, даже ще хвана да го снимам и да ви го покажа - прилича майка му на вафла и това си е #Crazy

# 20
  • Мнения: 6 039
Това щях да пиша и аз. Странното е, че децата се родиха в един ден, доста далеч от термина и на двете ни. В една и съща болница, наистина от тогава сме неразделни. Хората често ги бъркат, приличат си и като излъчване. И сега тези петна...направо настръхнах като видях как се спогледаха Маленна и мъжът и когато видяха петното на София...
Какво значи астрална близначка? С два часа разлика от Малена са се родили още много бебета?

Да, но животът ме срещна и събра само с една оттях/ от многото/. Странно ми е съвпадението, че петната са на едно й също място.


 newsm78 newsm78 newsm78
Децата ли ви събраха, или бяхте приятелки от преди това?

10 декември ми е любима дата - тогава се родиха моите деца, през 1999 г.

това е дълга история, но на майка ми никак не й е била любима дата, и двамата и братя са починали на 10 дек в различни години. Аз родих 21 дни по-рано, не съм го планувала.

# 21
  • Мнения: 1 187
А при нас е малко по-различно. Там където аз имам бенка, дъщеричката ми има белег. Незнам на какво се дължи, но ми е много странно.  newsm78

# 22
  • Мнения: 2 839
Стела се роди с петно на клепача, та по този повод бях се поразровила за инфо. Имам предвид научни факти, а не бабини такива.
Та има петна, които се срещат много често, т.е. местата на които се появяват са характерни. На Стела беше точно такова, петното на клепача било често срещано. Много от тях изчезват до 1-2 годинки. Та мисълта ми е, че може тази област на гърба ниско да е характерна за петнообразуване  Crazy

# 23
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Мисля, че търсиш като отговор нещо от този род: Знаците върху тялото, на което много много не вярвам, а съм повече склонна да се доверя на това: Родилни петна

# 24
  • Мнения: 6 039
Мисля, че търсиш като отговор нещо от този род: Знаците върху тялото, на което много много не вярвам, а съм повече склонна да се доверя на това: Родилни петна


Много ти благодаря, много интересна статия /за родилните петна/

# 25
  • Мнения: 2 768

Децата ли ви събраха, или бяхте приятелки от преди това?

10 декември ми е любима дата - тогава се родиха моите деца, през 1999 г.

Странното е, че сме учили в едно училище (но различни випуски), имахме много общи познати, но децата ни събраха на 10.12  Heart Eyes
моят термин пък беше 24.12 и също непланувано родих 14 дена по-рано

# 26
  • Мнения: 23
в една книга за живот след смъртта пишеше , че тези петна са резултат от някаква рана в предишен живот.

# 27
  • Мнения: 2 556
Malenna, и дъщеря ми има родилно петно, точно от отзи тип - с малко по-тъмна от кожата пигментация, само че при нея е на дупето отдясно. Отначало мислехме, че е кръгло, но всъщност то има форма на шестоъгълник и то правилен. С баща й се майтапим, че това ще й е чара  Simple Smile

# 28
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
И Мариела се роди с петна по клепачите и на врата,червени,даже мислехме,че са възпалени очите и им слагахме капки Rolling Eyes.Накрая очния лекар ни каза,че са родилни петна и изчезнаха за няколко месеца,само това на врата още не е изчезнало напълно.Мъжа ми и сестра му са имали и те като бебета,може би има нещо наследствено.Доста деца ги имат,повечето петна изчезват впоследствие,някои остават,но мисля,че не се налага лечение,това си е само козметичен дефект и то ако е на по-видимо място или петното е по-тъмно.

По повод за астралните близначки-и ние си имаме,събрахме се в болницата и станахме приятели,но не виждам да има особени прилики между децата,поне засега,т.к са още бебета,малко е трудно да се определи.

# 29
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
А така.
И Елина има петно от дясната страна на гърба малко над кръста.

Со ке праим сЕга?
 Simple Smile   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт