Течение в 21 г. с.

  • 534
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 656
Здравейте, от 6-7 седмица имам течение, което е жъртеникаво на цвят и в последно времо почна да става доста по-течно и се появи неприятна миризма.. Нямам парене и/или сърбеж, о много се притеснявам, а съм извън града и утре се прибирам, а във вторник съм на фетална.гинеколога беше ми изписал в началото силвериджин или там както се казва, но не ми помогнаха..

# 1
  • Мнения: 3 737
От 6-7 седмица имаш течение и още не ти е назначено лечение?Минали са 3 месеца все пак.Смени си гинеколога.Микробиология поне пусна ли ти?Щом има течение с миризма имаш инфекция и трябва да се лекува.А това,че си на фетална няма нищо общо.

# 2
  • Мнения: 656
Освен феталната, съм и на женска консултация и ще ми вземат кръв и урина, та ще искам и микробиология, защото досега не са ми взимали, почнах да си вкарвам и във филми, че сега като стана по-течно може и околоплодни води да са и още повече се притеснявам.

# 3
  • Мнения: 3 737
Не се притеснявай излишно.Да ти пуснат микробиология,за да се назначи адекватно лечение.Аз имах същия проблем около 19-20 седмица.Оказаха се гъбички .Беше ми изписан Гиназол еднократно.За 2-3 дни всичко отшумя и в момента нямам оплаквания.

# 4
  • Мнения: 900
Точно гъбички са, най-нормалното и досадно нещо от бременността Confused

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Инфекция някаква е. Трябва да се направи микробиология и да се започне адекватно лечение.

# 6
  • Мнения: 656
Най-вероятно да, и дано да е това, а не нещо по-сериозно. Утре като се прибера задължително ще искам микробиология.

# 7
  • Мнения: 2
Здравейте,
Наред ли е всичко?
Аз съм в 8г.с. и имам жълтеникаво течение от време на време, но няма ни мирис, ни сърбеж... Не с се притеснявам. Утре съм на изследвания. С вас всичко наред ли е?

Последна редакция: пн, 23 сеп 2019, 16:32 от AnMary

# 8
  • Мнения: 656
Ами да, сега не е жълтеникаво ама по скоро белезникаво, бяло. Не съ ми правили никаква микробиология ами направо ми изписаха едни глобули за 6 дни и леко като че ли се нормалидираха нещата, но преди раждането със сигурност ще ми вземат изследвания да се види.

Общи условия

Активация на акаунт