И аз да се похваля най-накрая!!!

  • 2 947
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 494
Леа, миличка и аз се вързах  Hug Ама другото заглавие, което си измислила е страхотно и напук на всички диагнози и лекари вярвям, че ще имаш такава темичка!!! Пък тогава ние ще измисляме страхотни честитки!!!!!!!
Прегръщам те!
Целувки на Бобо!!!!!

# 46
  • Мнения: 7 716
Гризка, аз също съм много против намесата в природните закони, но за съжаление няма друг избор. Cry

# 47
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Леа, аз не знам твоята история...
Но ме радва позитивизма ти - независимо от болката продиктувала ти да пуснеш темата.
Съгласна с Лали, че има болка, но много съгласна и с другите писали тук - че ти я носиш, но се бориш и не й се даваш. Защото това е живота - борба, болка и малко нрадост - да отсееш другото Wink
А иначе... ми за жалост аз покрай един друг форум бих могла да кажа, че има много по-лоши неща от очакване и онеправдани надежди, и че да пуснеш тема в "Осиновени4 е много хубаво - особено на фона на два други под-форума, в които не се избиват хорат да пишат и ако пишат - пишат от лошо...
ЗАтова Леа е разбрала най-важното - да сме живи и здарви, а другото - някак се понася, преодолява и надживява, а понякога има и изход от ситуацията...

Твърдо вярвам, че Леа ще пусне тема - дали тук, дали другаде - но вярвам, че момента на щастието за нея все още предстои... а за сега и щастието да си доволен от малкото, което имаш - е повод да се похали човек!

ЗАтова - ЛЕа, голяма прегръдка и се радвам, че и с шега се бориш с негативните си емоции. А така - даваш сили и на други!

# 48
  • Мнения: 5 317
И на мен ми се иска да пусна такава тема,но за сега уви,нестава. Sad

# 49
  • Мнения: 3 971
lea   мила като прочетох заглавието -помислих си че най-накрая си успяла Cry
Кураж мила   bouquet  не си мисли че няма да пуснеш и ти такава темичка  Naughty аз съм сигурна че ще успееш Hug  както и всички други момичета Hug Hug Hug

# 50
  • Мнения: 112
Lea Не мога да си простя, че съм изтървала темата ти! Това е пълен абсурд!!! Аз - дето през половин час следя форума от три месеца насам... Shame on me!!!!!!!

ЧЕСТИТО!!!! Адски се радвам за теб! Това е страхотно! Няма нищо по-хубаво от положителното настроение и чуството за хумор... Така всичко се отпуска - и организма и психиката... Разтоварвай, работи, бъди уверена и знай че сме с теб  Hug

Развесели ме след гадния ден който имах  Laughing Благодаря ти   bouquet

Ох, късно ие, пужилавъм ви убав и успешьен петьъчен день  Crazy  Joy

Общи условия

Активация на акаунт