Страхова невроза и ПА

  • 1 033
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 149
Здравейте,
С банална тема започвам,
Но просто искам мнение,
От преди 20год получих страховата невроза след раждането но имах паник атаки не можех да стоя сама и с малко бебе не искам си спомням беше ужасно!Минах през лекарства,билки,абсолютно вс доктори ,бях стигнала до дъното ама наистина дъното и накрая две години ходих в Наречен спрях лекарствата който въобще не ми помагаха а само стопираха мозъка за известно време.
Започнах да чета книжки леки да не гледам лоши новини да работя макар и с страх и полека лека преодолях нещата!Не че
Не съм имала страхове и паники ама успявах да се измъкна без лекарства!
Докато през април имах лоши неща кой се стовариха и пак ми се отключи!Сега вече всичко е наред ама аз не съм!
Пак изтръпване на ръце сърцебиене,умора,виене на свят и страх че ще ми стане нещо или на близките!От всичките години паники и страхове имам ошипяване с доказани ЯМР на почти целия гръбнак и все болки мазане!
Имала съм години в който нямах нищо и се чувствах щастлива и не мислеща за тия глупости!
Обаче пак съм в дупка,предвид че се спраеях сега нещо пак ме натиска надолу,трудно пътувам в къщи ми е спокоино не че нямам пак атаки ама се справям,работата ми е с шофиране и срещи,летях с самолет беше кошмар а ми се налага!Идея нямам как ще се измъкна пак,помагайте хора,това е бати гадното да ти завладява мозъка и да не ти дава мира понякога и по цял ден понякога минути!!!?!🙃🤔🤭

# 1
  • Мнения: X
Явно пак се налагат лекарства. Не отлагай. Лекарствата сега са други. Можеш да опиташ и когнитивно-поведенческа терапия. Спорт задължително и редовно. За съжаление това е, кратки пътища и чудеса няма...

# 2
  • Мнения: 149
Aми спорт,но пулса ми се ускорява,а какви лекарства ще ми предпишат ципралекс и ксанакс или атаракс отвратителни са!А всеки ден се събуждам с лоши мисли и до обяд почти така с тревожност и паниране а работя с хора,на моменти зациклям и за секунди и пак влизам в час,отвратително е 😕

# 3
  • Мнения: X
Ами нормално е да ти се увеличава пулсът при спорт, нали това е целта... Не знам какво ще ти предпишат, но бих пробвала щом са толкова зле нещата.

Общи условия

Активация на акаунт