"Пътят на смъртта"

  • 1 752
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 42
Благодаря ти, че всичко това сподели с нас. Невероятен разказ и снимки. Ужаса наистина е голям. Аз също и пеш не бих минала.

# 16
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
Преди години посетих Сицилия и минахме по подобен път, отивайки в гр. Ериче (от където при ясно време, казват, се виждали бреговете на Тунис). "Подобен път" може би не е умесно сравнение, защото този път беше сериозно обезопасен, с прекрасна настилка и достатъчно широк. Но гледката бе великолепна и неземна. Жалко, че е запечатана само в спомените ми.

# 17
  • Мнения: 1 120
Каквато съм пъзла- настръхвам при такива гледки ooooh!

# 18
  • Мнения: 1 153
Аз не мога да разбера как се разминават 2 камиона Shockedтова направо не е истина,а природата е наистина прекрасна Party

# 19
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
И в Албания има "Път на смъртта", ха-ха, минала съм по него в едно малко бусче с луд, беззъб шофьор.  Mr. Green Като гледам снимките, доста прилича, ама в Албания имаше и едни голи, каменни баири, много интересни (доколкото успях да видя Wink).
Сега ми остава да попътувам и из Боливия, така де, вече имам тренинг.  Whistling

# 20
  • София
  • Мнения: 4 867
майка ми и баща ми са минавали по подобен път някъде в италия. имат снимка - колата спряна насред пътя, шофьорската врата се отваря с допир до отвесна скала, а дясната врата като се отвори надвисва над пропаст. като бях малка ме беше страх дори да гледам снимката.

сега като видях снимките от боливия отново ми се сви сърчицето както тогава, когато ми разказваха за онова пътуване.

# 21
  • Мнения: 817
Преди години посетих Сицилия и минахме по подобен път, отивайки в гр. Ериче (от където при ясно време, казват, се виждали бреговете на Тунис). "Подобен път" може би не е умесно сравнение, защото този път беше сериозно обезопасен, с прекрасна настилка и достатъчно широк. Но гледката бе великолепна и неземна. Жалко, че е запечатана само в спомените ми.

Ако е сащия по който сме минали и ние ,просто не може да се сравнява с това.......... .Но красотата и усещането бяха невероятни.

# 22
  • Мнения: 1 073
И в Албания има "Път на смъртта", ха-ха, минала съм по него в едно малко бусче с луд, беззъб шофьор.  Mr. Green Като гледам снимките, доста прилича, ама в Албания имаше и едни голи, каменни баири, много интересни (доколкото успях да видя Wink).
Сега ми остава да попътувам и из Боливия, така де, вече имам тренинг.  Whistling
Да, наистина в Албания има такъв път и е много красив. Но денивелацията, мисля че бе по малка.

Общи условия

Активация на акаунт