Клонарекс и бременност...

  • 1 994
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте мами Simple Smile От 2 години пия клонарекс и планувам да забременея ... Има ли други, като мен? И всичко,

окау ли беше с бебето?

# 1
  • Мнения: X
Моят мъж пие ривотрил от 10-15 години.. Когато забременях правихме секс и той свърши в мен.. Последва кръвотечение и за малко да загубя бебето.. Отидох на генеколог и той каза, че в това лекарство има някаква съставка която не понася на плода и мога да го загубя при следващ такъв път.. После 9 месеца ме питай дали правихме секс 😒😄

# 2
  • Мнения: 4
Благодаря. Имам дъщеря на 5 години. Но, тогава бях окау. Сега, много се, притеснявам....

# 3
  • Мнения: X
Не знам как е при бременност..може да има разлика.. Аз обмислям да почна и аз да пийвам, но засега ме спира факта ,че кърмя.. Няма да питам защо не го спреш, защото знам че е много трудно, но как мислиш да кърмиш ако го пиеш?

# 4
  • Мнения: 4
Въпроса е как да износя бебето!?  Няма, да кърмя.

# 5
  • Мнения: 3
Въпроса е как да износя бебето!?  Няма, да кърмя.
Въпроса е как да износя бебето!?  Няма, да кърмя.

Здравейте , аз съм почти в четвърти месец и пия всеки ден по четвъртинка клонарекс. Не мога да го спра, става много зле положението. При вас как мина?
Здравейте мами Simple Smile От 2 години пия клонарекс и планувам да забременея ... Има ли други, като мен? И всичко,

окау ли беше с бебето?

# 6
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 559
не е много по темата ,но ще съм благодарна, ако някой е спирал клонарекса да каже по каква схема и най вече какви са били страничните ефекти и колко време са продължили

Общи условия

Активация на акаунт