Здравна книжка- презаверяване Пловдив

  • 11 947
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
Здравейте, имам здравна книжка, която е заверена последно юни 2017г. Каква е процедурата за презаверяване?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Здравната книжка не се заверява.Тя се издава еднократно от личния лекар.Ако са свършили страниците се слага притурка .
Да не би да имате предвид рецептурна книжка?

# 2
  • Мнения: 54 435
Как да не се заверява?
Нови чревни и заверка от ЛЛ. Преди 2 години моят ЛЛ вземаше 10 лв., сега не съм в тази сфера и не съм заверявала.

# 3
  • Мнения: 116
Здравейте, ако имате предвид лична здравна книжка - правите си изследвания (бактериологично и паразитологично) и личният лекар поставя печат, че сте здрава. За работещи в детските заведения мисля, че трябва и Манту.

# 4
  • Мнения: 31
Точно такава имам предвид, а след като един път е направена и заверена, трябва ли отново да се ходи до ХЕИ?

# 5
  • Мнения: 54 435
Ако  веднъж имаш печат от ХЕИ, не.

# 6
  • Мнения: 31
Тогава трябва да отида само до някоя лаборатория за изследвания, така ли?

# 7
  • Мнения: 54 435
Да, и после при ЛЛ.

# 8
  • Мнения: 31
[Благодаря!

# 9
  • Мнения: 116
Ако е вписана в регистъра им - не. Вписването се отразява отпред на първата страница, където поставят и печат на снимката.
Ако имате издадена нова книжка, но старата е вписана в регистъра им, само прехвърлят информацията в новата книжка. Тези дни ходих да заверя книжката на една съседка и така процедираха.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Как да не се заверява?
Нови чревни и заверка от ЛЛ. Преди 2 години моят ЛЛ вземаше 10 лв., сега не съм в тази сфера и не съм заверявала.
Понеже работя в сферата на здравеопазването за мен здр книжка е синята книжка .Дамата явно пише за книжка за работа  .

# 11
  • Мнения: 54 435
Не синята. Здравната книжка е за хора, които работят в сфери, свързани с хранителната промишленост и услуги.
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт