Подарък за него?

  • 1 418
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 232
За годишнина какво правите , какво му подарявате как изобщо го отбелязвате .Дайте ми идеи  .Искам нещо по специално и романтично 😍

# 1
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 264
Ти си го познаваш най- добре. За всеки човек, било мъж или жена, идеалният подарък е различен.

# 2
  • София, Bulgaria
  • Мнения: 2 709
Наистина е много индивидуално..., ние например обичаме емоционални закачки: красива кутия вътре с цветни бележки "Обичам те защото...." ..и тук може да се напишат и смешни неща, като.."защото винаги забравяш, че..." или , "защото правиш най- вкусните яйца.."...както и сериозни..."защото ме караш да се смея", "защото си моето момче..." и т.н....колкото повече бележки е по-забавно.
Или си подгответе лека почерпка, свещи и т.н. и му кажете..."качвай се в колата и карай...отивате на място с гледка към града иии..така...наздравица,  свещи..романтика.
Може и да проверите полет с балон...
В тази насока има много идеи...зависи дали ви дападат.
Преди години, бях слязла в гаража преди него  и с червило на предното стъкло написах "Обичам те" и сърца на около..
Еееее...малко трудно ги почисти, след това... и мрънка.., нооо...беше много щастлив и супер се смя и радва. Още разказва случката, ама от комичната и част..как търкал с мокри кърпи, как още павече се размазвало...😂

# 3
  • Мнения: 4 518
Скоро имаме годишнина и съм приготвила няколко малки нещица, които са свързани с нас. Най-голямото е, че му записах плоча с песни, които са свързани с нашата история и такива, които искам да чуе. Това беше сложно, защото трябваше да намеря песента от първия ни танц на сватбата, защото не знаехме как се казва (дълга история). Вместо имената на песните написах кратко описание на всяка от тях (примерно официалния ни първи танц на сватбата е "всички си мислиха, че започна така", а следващата песен е някоя, която той ми е пратил в началото на връзката и съм я написала "... Но всъщност започна така" и някакви такива). Направихме му и обложка за плочата, в която също има някакви препратки. Освен плочата ще му подаря бутилка уйски и свещ, защото в началото много често пиехме уйски на свещ, слушахме музика и си говорехме.
Как ще празнуваме не знам.
Каквото и да измислиш, трябва да е нещо специално за него, свързано с вас двамата.

# 4
  • Мнения: 7 287
Ние не си разменяме подаръци с моя мъж. Ходим на ресторант, бар, пътуваме за 2- 3 дни, предпочитаме да преживеем нещо хубаво заедно.

# 5
  • Мнения: 1 467
Вечеря в любим ресторант, Спа - уикенд или екскурзия, ваучер за масаж, билети за концерт - такива неща обичаме да си подаряваме.
А ако трябва да е подарък, под формата на предмет часовник,тъй като е фен.

# 6
  • Мнения: 18 299
Утре стават 15 години от запознанството ни. Той не е фен на картички, зайчета и мечета с плюшени сърчица в ръцете. Simple Smile Изненади предпочита кулинарни, екскурзионни и... абе сещате се. Утре нямаме някакви кой знае какви планове, ще се разходим с детето, сигурно ще хапнем навън. За нас подаръци не знам дали ще има, но на детето трябва да купим дрешки и обувки за новия сезон. Ние сме с дълга връзка, но с малко дете. Simple Smile

# 7
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Когато бях по-млада и по-слаба,разбирай с по -20, се бях опаковала като подарък 🎁. Сега доста трябва да се охарча за пандела Joy
Винена вечер, винен тур / ако ви харесва/. Весело изкарване!

# 8
  • Мнения: 232
Благодаря на всички ви .Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 5 139
Събирам и аз идеи - с моя приятел другия месец правим една година и макар че е не е кой знае какво, би ми се искало да го отбележим. Насочила съм се към преживяване - escape room или нещо тип винена вечер, но ще видим...
Оглеждам се за разни ваучери за "изживявания", за да добия по-ясна идея какво да правим.

# 10
  • Мнения: 232
Гледах наскоро за гр.Пловдив и стая назагадките ...

# 11
  • Мнения: 1 925
Последно му подарих нови накладки и дискове за колата. Много е доволен Grinning

# 12
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 018
Не си правим някакви определени подаръци.Просто около датата решаваме и отиваме някъде.

Общи условия

Активация на акаунт