Много съм объркана

  • 1 972
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 128
     Гледането на ку4е не е само отговорност за вси4ки от семейството.Носи безкрайна радост.Ще видиш как ще се привържеш и как ще милееш за него.Вярно 4е ситуацията е сложна,но удоволетворението което ще ти даде е много пове4е от притесненията и грижите.Да не говорим за положителното влияние при детето.Съвевам те да го вземеш.Все пак казваш 4е свекърва ти е в нужда.Какъв по добър на4ин да помогнеш на 4овек който оби4ате.

# 16
  • Мнения: 6 315
Ако задните крачета са наистина почти обездвижени, можете да пробвате да му вземете (направите) количка за тях, така че ще се движи свободно навсякъде. Ще потърся снимка да покажа. Ето - нещо подобно: .

# 17
  • София
  • Мнения: 1 819
Вземето го!

Аз имам куче, което не е добре със задните крака. Много е тежко, но и през ум не ни минава да се откажем. Заслужава си заради любовта, която ти дава, заради радостта му вечер като се приберете, заради детето, което ще се учи да бъде толерантно към животните. Всички тези неща оставят грижите на заден план.

А и щом се разбираш добре със свекърва ти, мисля, че ще я зарадваш и ще й покажеш уважението си към нея като приемеш да се грижиш за някого на когото тя толкова държи.

А и щом Рошко е дребен, няма да е проблем да го извеждате на ръце. Защото нашият Майкъл е 30 кг...

Общи условия

Активация на акаунт