Проблеми във връзката

  • 4 012
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Имам връзка от половин година, тва е първата ми сериозна връзка, но от десет дена насам имам смесени чувства, имам я за много добър приятел в същото време я имам за нещо повече от приятел.. Нужни са ми съвети как да подходя!! Да си останем приятели или да продължим с връзката си ! Аз не искам да я оставям но тези смесени чувства ме подтискат и не знам как да подходя..

Последна редакция: сб, 21 сеп 2019, 14:13 от Genkoo

# 1
  • Мнения: 46 518
Уточни точно какво те притеснява, така не става ясно.

# 2
  • Мнения: 1 925
Ами то по принцип е хубаво човека, с който си, да го имаш и за най- добър приятел. Дай повече подробности.

# 3
  • Мнения: 3
Дали да си останем приятели или да продължим с връзката? Не знам какво да направя всичко да бъде както преди..

# 4
  • Мнения: 46 518
А как е било преди? Не сте били приятели?
Мъжът ми е най-добрият ми приятел, това не ми пречи да сме заедно 22 г. и да е най-голямата ми любов. Не разбирам проблема ти. Ако вече не я обичаш, то това няма никаква връзка с това, че сте приятели, просто няма любов.

# 5
  • Мнения: 672
Ако има привличане и вече сте започнали връзка, няма как да се върнете във фазата - само приятели. Няма да е същото, ще има наранени, огорчени... А какво пречи да си продължава връзката, ако се чувствате добре заедно? Ти от какво не се чувстваш ОК?...

# 6
  • Мнения: 18 299
Много енигматично се изразяваш. Rolling Eyes Никой нищо не разбра.

# 7
  • Мнения: 2 990
Може би иска да се раздели с нея, но приятелството им да остане

# 8
  • Мнения: X
Може би иска да се раздели с нея, но приятелството им да остане

Което не е възможно Grinning

# 9
  • София
  • Мнения: 971
Какво се случи преди 10 дни, та така те разколеба връзката с момичето?

# 10
  • Мнения: 3
Ами преди като се запознахме се държахме като приятели след това пламна искра и започнах да изпитвам други чувства исках да сме нещо повече от приятели и тръгнахме до преди около десетина,петнадесет дни се събуждам със смесени чувства, тоест любовта ми към нея почна да гасне до този момент. Сега не знам какво да правя...

# 11
  • София
  • Мнения: 971
Винаги съм се чудила какво значи смесени чувства?! Grinning Ще ми обясниш ли?

# 12
  • София
  • Мнения: 10 585
Ами щом няма любов, няма какво да питаш. Ако не е бременна - разделяйте се. Тази работа с приятелството - не знам дали ще се получи, но не пречи да пробвате.

# 13
  • Мнения: 2 990
Може би иска да се раздели с нея, но приятелството им да остане

Което не е възможно Grinning

Явно иска някой от нас да направи магия и да стане възможно Joy

# 14
  • Мнения: 2 352
Ха сега, да видим как ще стане, бг мамите ще извадим кристалната топка и видиш ли, ще ти кажем сърби ли те, боли ли те 🤣

Общи условия

Активация на акаунт