Ехографска снимка

  • 644
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте. Blush
Днес ходих на преглед и след това ми дадоха снимката .Помислих  че ще успея да разшифровам това което пише на нея ама не успях... Можете ли да ми помогнете ?


Също така ако нямате против бихте ли споделили ваши снимки от 10 г.с на бебчето .Нещо не мога да различа ръчичките и се обърках .  Heart

# 1
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
Това, което си снимала са някакви параметри на апарата. Някъде трябва да имаш CRL - това е размерът на ембриона. Ако искаш дай пълната снимка, скрий си само имената, ако се виждат. Това, което си дала, нищо не значи
по отношение на теб или бебето.

Последна редакция: нд, 22 сеп 2019, 13:14 от blondie_anna

# 2
  • Мнения: X
Разбирам благодаря ви . Единствените неща ,които са на снимката освен бебчето са тези и ето това




Явно просто не са го измерили . Може би се дължи на това че аз отидох защото имах едни притеснения и легнах набързо да видим дали бебчо е добре . Не знам защо няма никаква информация на снимката . На 10.10 имам час . Тогава ще си кажа.

# 3
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
Няма ли някакво замерване на снимката върху самото ембрионче? Иначе ето така изглеждат мерките в малко по-късна седмица, когато вече мерят обиколка на главичка, коремче, дължина на крачето и тн. Ето случайни снимки от нета



Общи условия

Активация на акаунт