Телефон за контакти с д-р Рангачев, УНГ- ИСУЛ?

  • 9 136
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 112
Здравейте, бих искала да попитам дали някой може да ми съдейства с тел.за контакти с д-р Рангачев. Трябва ми спешно за второ мнение след поставена диагноза в Бургас, трябва да се действа бързо. Звънях в св. Пантелеймон и ми казаха, че часове се дават в края на месеца за октомври, а това е много време.

# 1
  • Мнения: 44
Здравейте, изключително доволна съм от д-р Ранганчев уникален специалист, който не е комерсиален и има отношение към пациентите също бих препоръчала д-р Станислав Йорданов от същата клинка говоря за ИСУЛ уникален лекар, на който винаги може да се разчита за всичкко имам негови конктати, ако искате пишете ми на лично защото не е уважително да попубликавам такава информациа, но силно препоръчвам.

П.П. Само ми беше направило лошо впечатление от Проф.д-р Чалъков не съм била при него, но докато бях там отношението му към всички вклютелно и лекари беше "леко" арогантно. Но като специалист нямам мнение, може и да е съваршен.

# 2
  • Мнения: 1 102
Здравейте, д-р Рангачев преглежда ли деца, става въпрос за бебе на 6м?

# 3
  • Мнения: 44
Здравейте, д-р Рангачев преглежда ли деца, става въпрос за бебе на 6м?

Мисля че да, но не съм на 100% сигурна!
Най-добре попитай или отиди на място, ако не ти е далеч.

# 4
  • Мнения: 347
Здравейте, бих искала да попитам дали някой може да ми съдейства с тел.за контакти с д-р Рангачев. Трябва ми спешно за второ мнение след поставена диагноза в Бургас, трябва да се действа бързо. Звънях в св. Пантелеймон и ми казаха, че часове се дават в края на месеца за октомври, а това е много време.
И аз искам  тел. за контакти на д-р Рангачев

Общи условия

Активация на акаунт