Бременност- парене при уретрата

  • 4 292
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 50
Здравейте,

Проблемът е следният: Бременна съм в 6 месец. Имам парене при уретрата, но не по време на уриниране, а през останалото време. Не ме кара да уринирам често, ходя си нормално по малка нужда. Вече три поредни пъти пускам урина, стерилна урина и микробиология и всичко е ок. Няма гъби, няма бактерии. Какво е това чудо? Някоя  от вас сблъсквала ли се е с подобен проблем? Проблемът се появява за по 2-3 дни, после изчезва и така от известно време насам.

# 1
  • Мнения: 1 104
Vami, пусни за всеки случай едни изследвания за микоплазма и уреаплазма. 
Те са бактерии, които не се откриват със стандартна микробиология. Трябва АГ да ти вземе цервикален секрет, но най-добре говори с него, защото има специфики на изследването. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 50
Тази тема е стара, аз се оправих. Бях в Токуда на изследвания, нямаше бактерии. Случва се по време на бременност. Оказа се, че са рецидивиращи цистити. И бъбреците и пикочния мехур си ми бяха ок. А аз успях да контролирам паренето със 100% сок от червена боровинка.

Последна редакция: чт, 28 ное 2019, 06:48 от AnMary

# 3
  • Мнения: 6
Здравейте. Аз имам същия проблем, преди бременността ми се случваше по-рядко, но сега е почти постоянно, а съм в 8 месец вече. Правени са ми всички възможни изследвания. Сега разбирам, че може да имам рецидивиращ цистит без наличие на бактерия в урината, така ли? Чай или сок от червена боровинка Ви помогна и в аптеката ли да го търся? Благодаря предварително!

# 4
  • Мнения: 50
Здравейте, ще се радвам, ако успея да ви помогна. В Био магазини Балев предлагат сок от червена боровинка 100%, 22лв струва 1 л, мисля че беше. Всяка сутрин пиех по една-две капачки и доливах вода в 200мл чаша. Така изчезна това парене. Няма проблем да се пие от бременни, това е съвет от уролог и АГ. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт