високо-мазнинно ниско-въглехидратно хранене - 7 част

  • 16 783
  • 78
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 651
Освен това много често се храня навън, няма ли по елементарен начин. Пример сутрин - плод, на обяд шопска салата и половин кофичка нискомаслено млбяко, следобяв още половин кофичка с овесени фибри, вечер пиле колкото длан и салата.Или бъркам?
Това, което описваш не е НВД. Малко калории, малко мазнини, много въглехидрати.
Закуската трябва да е по-калорична. Плода да се комбинира с протеин, не с мазнини.
Обяда задължително да съдържа парче месо-напр. пилешка пържола с някаква салата /зеле, домати и краставици/ или риба или пък карнтии /напр. дробчета, аз лично ти ям на скара/. След 14 ч.не трябва да се приемат въглехидрати, може малко ядки. Вечерята е ок-месо със салата, или яйца, има доста варианти.

# 46
  • Мнения: 5 651
Още един хубав линк от дир-а. Има интересни НВД-рецепти.
Нека си бъдем полезни.

# 47
  • Мнения: 949
Каймата за кебапчетата ти ли си я прави? Ако не- не очаквай резултат. В тях има всичко друго,но не и месо.
Купувам си ги от нашият пазар,много са вкусни Blush.
Наистина ли мислиш,че няма да има резултат  newsm78?

# 48
  • Мнения: 5 651
Каймата за кебапчетата ти ли си я прави? Ако не- не очаквай резултат. В тях има всичко друго,но не и месо.
Купувам си ги от нашият пазар,много са вкусни Blush.
Наистина ли мислиш,че няма да има резултат  newsm78?

Няма да има. Блъскани са със соя и разни други неща, а месото е доста малко. Изобщо кайма и каймяни истории ползвайте само ако сте си смлели месото сами.  Peace

# 49
  • Мнения: 13 512
Подобен е и проблемът с колбасите- никой не знае какво точно съдържат, но  в никакъв случай не е 100% чисто месо.Така че не консумирайте и колбаси

# 50
  • БГ
  • Мнения: 735
здравейте, присъединявам се към вас от днес, изчетох почти всичко, смятам да съм сериозна от 61кг. целта ми е 55, най-вече държа на мерките, де-та талия- 72 см, срам:(

# 51
  • Мнения: 949
Каймата за кебапчетата ти ли си я прави? Ако не- не очаквай резултат. В тях има всичко друго,но не и месо.
Купувам си ги от нашият пазар,много са вкусни Blush.
Наистина ли мислиш,че няма да има резултат  newsm78?
Благодаря!
Сега пак наново!

# 52
  • Мнения: 949
Да се похваля 69 кг,-2 кг за 6 дни newsm44!
Дано продължавам все така Praynig

# 53
  • Мнения: 2 147
Moмичета и аз съм с Вас ,това е за мен най- добрия режим на хранене,не се гладува и при постоянство има добри резултати Hug
Започвам от 71 (качих 2 кг през уикенда...ха-ха) и се хадявам да не се издъня пак newsm10

# 54
  • Мнения: 2 950
Момичета, и аз съм на НВД и до сега за 3 седмици свалих 4,5 кг. До тук добре, обаче... днес се измерих с 1 кг отгоре неясно защо?! Отчаях се smile3511 smile3514 newsm61 При положение, че всеки ден освен диетката, тренирам (карам по 3 км велоергометър и играя Будокон). Много ми е тъжно. Може би защото и аз ям каймени работи, а тези дни ядох и кренвирши  newsm11 Но чак пък цял килограм!!!  newsm45Ама до сега също съм яла пък отслабвах  newsm12 Но като прочетох вашите мнения и аз спирам да ям кайма от днес и всякакви колбаси.
Моля ви за морална подкрепа.  newsm17

# 55
  • Мнения: 5 651
Може би защото и аз ям каймени работи, а тези дни ядох и кренвирши  newsm11 Но чак пък цял килограм!!! 

Не се притеснявай. Възможно е да задържаш вода, да си пред цикъл. А и първите килограми са течности, нали знаеш. За да махнеш 1 кг. мазнини ти трябва калориен дефицит 7000 кал. И обратно-за да качиш ти трябват пак толкова в излишък. Ще се нормализират нещата, не бой се.
Пий повече вода, в спайдърспорт препоръчват по 4-5 л. на ден и намали малко солта.

# 56
  • Мнения: 2 950
Благодаря за съветите Simple Smile Приемам още с удоволствие. Ям доста безсолно по принцип, но пия по3 л. вода на ден - ще я увелича, и без това много обичам вода. Спирам и всякакви меса, които могат да съдържат соя, така че се надявам да успея! Simple Smile

# 57
  • Мнения: 949
Свалих още 1 кг.
Много съм щастлива!

# 58
  • Мнения: 949
Хайде,момичета похвалете се или се оплачете от диетата.Само аз си пиша.
И като съм почнала  да пиша та и да се похваля -от 16.08 до днес 23.08(една седмица) вече съм -5кг
Дано продължавам все така Praynig

# 59
  • Варна
  • Мнения: 4 818
ЗДравейти!
Одавна се опитвам да ослабна най накрая открих във този форум идеялната за мен диета. Започвам от днеска и ще съм много благодарна ако да ме съветвате как се справям.
Пожелавам успеф на всички други.
Чал-мял.  Joy Сюриозен съм!

Общи условия

Активация на акаунт