високо-мазнинно ниско-въглехидратно хранене - 7 част

  • 16 779
  • 78
  •   1
Отговори
# 60
  • sofia
  • Мнения: 8 945
Ша ма скъсаш  Laughing
Аз пък съм седми месец и половина и съм +10, благодарение на хапсолютно безотговорно хранене и отпускът в къщи.
От понеделник съм на работа, та ще ям по-нормално.
Само не знам после кат се застоя вкъщи две години какви ще ги сътворя  Joy

# 61
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ниско-въглехидни ще ги твориш, ще съблюдавам за този фактос. Ахъм!  Naughty

# 62
  • sofia
  • Мнения: 8 945
С тренировки, нали.....още повече, че вкъщи имам лост, щанги и стълби....повече от необходимото Mr. Green

# 63
  • Мнения: 5 873
Хайде,момичета похвалете се или се оплачете от диетата.Само аз си пиша.
Ами тука сме бе,ама ко да пишем,то бавно става...Шъ намалявам мрлечни,че нещо съ застоях... Crazy
И като съм почнала  да пиша та и да се похваля -от 16.08 до днес 23.08(една седмица) вече съм -5кг
Дано продължавам все така Praynig
Браво на теб!!! HugСподели какво хапваш,моля? Grinning

# 64
  • Мнения: 2 147
Emmy,радвам се за успеха и продължавай в същия дух Grinning .Ще се претегля и утре ще пиша,макар да не съм привърженик на честото мерене wavey

# 65
  • Мнения: 949
Първите 3 дни-кебапчета,от пазара си ги купувах,но ме посъветваха да не ги ям.И сега изминалите 4 дни ядох пилешко.
Само това си хапвах.

# 66
  • Мнения: 949
Ванчето,ти колко си свалила до сега?

# 67
  • Мнения: 5 873
Хм,вече 23 дни и само 3 кг Crazy,ама аз и на това съм доволна.Пък и знам,че за мен най-добре е по 3-4 кг мах на месец ,иначе после много бързо се връщат.Така,че нямам бърза работа.Бавно и славно!
Успех Еми!Да пишеш как върви при теб.И само пилешко ли ядеш?Некви салатки,или не?
Небесна,ако имаш възможност пиши по-често,де!Ей тъй за стимул,значи! Tired

# 68
  • Мнения: 5 636
И сега изминалите 4 дни ядох пилешко.
Само това си хапвах.
Еми, това, което правиш се нарича кето-диета и се прави, когато си в застой. Съветвам те да си разнообразиш малко менюто, защото иначе бързо ще ти омръзне. Най-вече хапвай по порция зеленчуци с мръвката.  Peace

# 69
  • Мнения: 949
От днес почвам и салатките.

# 70
  • Мнения: 4 806
emmy, ами, ако си яла само белтъчини, всъщност си била на Дюкан Simple Smile

Хубав е режимът, няма съмнение, скоро ще се връщам и аз към него.

# 71
  • Мнения: 4 806
Небесна, аз пак... по въпроса за лененото семе. Намерих, смлях  и от днес започнах. Доста четох, но определено ми се видя множко 2 супени лъжици. Ти по колко си приемала?

# 72
  • Варна
  • Мнения: 4 818
2 супени лъжици смлян лен са към 10 грама. Аз по толкоз съм ял и ще ям. Даже препълнени, с връх тряба да са. Но отдавна на око меря, ако имаш кантарче изтегли да провериш. Peace

# 73
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Небесна да те питам-ако имаш време да ми отговориш де, та и аз закусквам кис.мляко с ленено семе, но нали когато сме в застой се препоръчва да се спрат млечните храни-в такива дни ти какво закускавш-и изобщо ти спираш ли млечните при застой от по-дълго време-примерно около 10дни да се въртиш на едни и същи кг?

# 74
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ъм.. Аз отдавна съм застояла и не взимам крути мерки. Но като реша, махам всичко млечно. Сутрин закуската става омлет или месо със салата. Гольмо разнообразие, щото тия смески пък омръзват. Но от друга страна, смятам, че няколко лъжици кисело няма да попречи на безмлечното хранение. Не помня вече кога ми се  е случвал такъв стиктен режим, а пък имам нужда.
Някой друг компетентен няма ли да се изкаже? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт