Колко "струвате"

  • 5 892
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Вий кафе не пийте ли или то не е в таз графа- на мен ми е в нея, щото.

Нали въпросът е за поддръжката ни-кафето няма място тук Wink

е, хубава работа, нали след като се изпие кафето, с утайката в банята и почва великото търкане Crazy

иначе по темата - не си правя труда да изчислявам колко "струвам". Старая се да имам приличен външен вид, лицеприятен за мен и околните.

# 61
  • Мнения: 2 672
newsm78 Не правя такива сметки - колкото толкова Mr. Green

аха и аз. Whistling
а най-важното е ,че мъж ми не мрънка за това Peace

# 62
  • София
  • Мнения: 6 798
Абе и аз не бях смятала до сега, а и не смятам да показвам сметката на мъжа ми  Whistling

# 63
  • Мнения: 455
Ох, не ми се смята! ...... Като цяло харча според това колко имам - всеки месец е различно, но винаги е по много. Имам някаква мания да се набутвам максимално Embarassed, но винаги от най-хубавото /според мен/, включително и с дрехите постъпвам по този начин. Ако моя съпруг разбере цените ще получи инфаркт..... Mr. Green Embarassed - затова му спестявам половината поне. И аз щастлива и той спокоен, че не съм го разорила.

# 64
  • Мнения: 7 391

Според мен, мъжете много лесно прехвърлят тия закодирани образи в мозъците си и малко или много изискват от нас да бъдем и излгеждаме по определен начин. Оглеждат се по улиците, и като видят някоя с вида на Парис Хилтън сигурно си казват " ех, защо и мойта не е така.."

Да, ама това струва пари. И те май забравят това.
  Първо - така реагират тъпите мъже /според мен/ и при мен въпреки,че съм по-стара от теб шанс нямат даже като колеги да си побъбрим,за собствения- НЕ Е С ПРОМИТ МОЗЪК за да "прехвърля закодирани образи".
               А за това кое колко струва не ми се е налагало да питам.Щом имам в себе си достатъчно пари си купувам каквото ми харесва и каквото ми трябва и до сега забележки нямам от страна на съпруг.
               Пък ти не ни "шашкай" с тия евро /цените имам предвид/.Тук същите продукти струват дори по-скъпо,а за заплатите да не говорим и ПАК по улиците се разхождат ХУБАВИ жени и момичета. Peace  bouquet
               А за това "колко струваме" АМИ НЯМАМЕ ЦЕНА. smile3533 smile3534 newsm62 БЕЗЦЕННИ СМЕ.  bouquet

# 65
  • Мнения: 1 364
Не съм смятала колко пари давам на месец за себе си, но не са много.

# 66
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Не съм ги смятала, под 250 месечно не са, обаче заедно с кафето, цигарите, и обедите чат пат, защото работя, а това пък от своя страна идва да покаже, че в същност мога да харча колкото си искам, демек - не търпя ограничения от никого, каквито, между впрочем, и аз не налагам!

Но си знаем мярата де, не сме развейпрахове някакви Mr. Green

# 67
  • Мнения: 217
Доста. Основното ми перо е докторат, който правя в университет, който не е в България. И който уви, си плащам. Като прибавим курс за усъвършенстване на третия език, книги, които ми трябват за бачкането и спорт, сумата набъбва значително.
Но смятам, че тези пари се избиват.

# 68
  • Мнения: 17 407
Не знам, не съм смятала. Най- много пари давам за косата си, и то е заради  количеството на продуктите, които си купувам, не че са толкоз скъпи Mr. Green. На фризьор ходя веднъж годишно, боядисване- на 2-3 месеца в къщи. Епилация- също в къщи. Гримовете не са ми слабост, не купувам често. Отделя повечко средства за крем за лице, но го ползвам 3-4 месеца;  на козметик ходя много рядко. Спортуването ми е качване и слизане на 7 етажа.

Общи условия

Активация на акаунт