"Златни картофки" - любимите ми!

  • 67 667
  • 285
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 231
Вчера ги пробвах - страхотни са, а как ухаеха...  bouquet
Въпреки че ми загоряха, щото явно съм пестелива откъм мазнина, се излапаха доста бързо. Мисля следващия път да добавя и гъбки, струва ми се, че ще стане добре...
Leo, много благодаря за рецетата - все лесни, бързи и много вкусни ги майсториш! Mr. Green

# 31
  • Мнения: 7 474
 LaughingРадвам се ,че ви харесаха  Crazy
Малко е трудно да объясниш така как точно става ,но дори и да не станат същите първия път ,поне ще се ориентирате сами за мазнината и силата на котлона  Peace

# 32
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 604
И аз ги правя доста често тези картофи и като допълнение мога да кажа, че слагам накрая 1-2 мин преди да ги махна от котлона пресован чесън и някаква лютива подправка.

А също така може да се прибави и джоджен - любимата ми подправка, но всеки го харесва като аромат.

# 33
  • Мнения: 2 212
Аз тази вечер смятам да ги пробвам и после ще кажа, може би това ще е първото нещо, което ще направя от форума, щото се славя с "великолепни" кулинарни способности, ама то щото е лесно и затова ще пробвам   Embarassed

# 34
  • Мнения: 2 550
Аз тази вечер смятам да ги пробвам и после ще кажа, може би това ще е първото нещо, което ще направя от форума, щото се славя с "великолепни" кулинарни способности, ама то щото е лесно и затова ще пробвам   Embarassed

хъхъхъ, споко...единсктвения индивид У форума, който дори картофки може да обърка съм аз...не вярвам да си по-зле от мен  Laughing

# 35
  • Мнения: 2 212
Много моля, аз нищо не мога да готвя това ми е първият опит, понеже искам да ги направя утре на моя човек, днес ги пробвам у нас ...да знам да се излагам ли...сега само им надзъртам и ми се струва, че нещо бъркам ама ще видим...

# 36
  • Варна
  • Мнения: 10 790

Мисля, че голямо значение има и какви са  картофите като сорт..  newsm78

# 37
  • Мнения: 2 212
Мойта картофена каша стана много вкусна   chef bowuu но казвам каша, защото половината по дъното ми се разкашкаха дори и бъркани с шпатула, но за това поемам изцяло вината, иначе сложих още червен и черен пипер и наистина станаха вкусни. Благодаря, Лео!  bouquet

# 38
  • Мнения: 2 550
Да ви се похваля, днес имах частичен успех с картофките.
Загарят, но е от тигана (то всъщност е като ниска тенджерка с похлупак, но предимно за тиган го ползвам), другия път с тефлонов тиган.
Все пак станаха много по-вкусни от първия път   bouquet

# 39
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
И аз ги пробвах още миналата седмица. Наистина станаха превъзходни на вкус, но половината залепнаха за дъното. Дано следващия път да ги догодя.

# 40
  • Мнения: 1 858
Момичета аз също правя такива картофки но с тефлонов тиган! С тефлоноф тиган успеха ви е гарантиран!

# 41
  • Мнения: 1 564
Лео,направих картофките-моите мъже са очаровани.  chef

# 42
  • Мнения: 5 577
В момента ми се правт, ще докладвам след 20 мин.

Като начало лошо - тигана беше нещо се скапал явно, и замириса на изгоряло и запуши, но се оправи.

# 43
  • Мнения: 1 464
Тъкмо се чудех каква гарнитура да измисля за вечеря,ще докладвам по-късно  bouquet

# 44
  • Варна
  • Мнения: 5 530
Уви явно съм много лоша готвачка - пълен провал. Стана нещо като картофено пюре, не че не го изядохме де ама нямаше нищо общо с това на снимката Cry

Общи условия

Активация на акаунт