Мъжете по-специални ли са, че пикаят по стените?

  • 14 459
  • 96
  •   1
Отговори
# 75
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
...а не им пука, щото не забелват кълки - вярвам най-искрено, че ако жените можеха да пикаят, без това да включва оголване на задника, както е по дифолт, надали щеше да има такава тема...

# 76
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Мдаа, за това съм съгласна, но, ако си спомняш и такава имаше /една гостенка разказваше как се напишкала права/

# 77
  • Мнения: 5 622
Влизам от вчера спорадично в тази тема и чета тук-там.

И искам да ви питам, начело с Буба. Хубаво, не пикаете насред града, не препикавате стени и спирки. А не ви ли се е случвало на път да ви се допишка, а най-близката бензиностанция да е далеч? М?

Ако кажете 'Не, никога' - или ще излъжете, или аз не съм нормална...

п.с. а на мен ми се е случвало веднъж да правя това чисто мъжко дело. Прибирах се късно вечерта от едно гости, нямах ама просто никакъв шанс да се добера до някое заведение - зор, майка! Или трябваше да се напикая в колата, която карах сам-сама, или да полея някоя градска площ... ами избрах второто. Съжалявам и поднасям искрените си извинения на хората от блока, чийто заден двор подмокрих. Случва се. Не виждам нужда да се бия в гърдите и да викам 'Аз?! Абсурд!' Без да е норма, мисля, че е нормално понякога на човек да му се случват екстрени ситуации, в които да няма как иначе да реагира.

Пак не си чела внимателно проклетнице  Crazy


Казахме, че пикаем, но като сме на път, далеч от място, което е предназначено за целта.

Лично аз никога (освен като малка), не съм пикала по блоковете. АКо ти се случи да не издържаш и да се налага, да, но повярвай ми, посред бял ден, със сигурност тези мъже не се връщаха от заведение, пили бира, или каквото и друго да е. Те просто усещат, че им се пикае и хоп..що да не препикаем някой блок  Stop Ай сиктир на такива  Stop

В днешно време, денем (а и нощем) има много места, на които да се изпикае човек  Wink

# 78
  • Мнения: 5 622
...а не им пука, щото не забелват кълки - вярвам най-искрено, че ако жените можеха да пикаят, без това да включва оголване на задника, както е по дифолт, надали щеше да има такава тема...

Не съм съгласна. Поне що се отнася до мен, аз нямаше да го правя нито ако бях мъж и можех да си го позволя, нито ако като жена имах тази възможност  Wink

Както дискутирахме по-напред в темата, всичко идва от тук (почуквам си слепоочията...)  Peace

# 79
  • Мнения: 9 990
А баш, Бубе.Най-малкото ако аз пикая така на някой под прозорците, нямам право да роптая, че мирише под моя...Хайде-да те напъне нуждата яко и да потърсиш храст съм съгласна,че на всеки може да се случи/ макар и инцидентно/Но редовна практика да забелваш пишка на стената и по входовете-пълна липса на елементарна култура. Tired

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 23 715
Бубе, може да са им болни бъбреците на хората Mr. Green Или пък да им е дал доктора лекарство за пикаене Mr. Green Laughing

# 81
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Влизам от вчера спорадично в тази тема и чета тук-там.

И искам да ви питам, начело с Буба. Хубаво, не пикаете насред града, не препикавате стени и спирки. А не ви ли се е случвало на път да ви се допишка, а най-близката бензиностанция да е далеч? М?

Ако кажете 'Не, никога' - или ще излъжете, или аз не съм нормална...

п.с. а на мен ми се е случвало веднъж да правя това чисто мъжко дело. Прибирах се късно вечерта от едно гости, нямах ама просто никакъв шанс да се добера до някое заведение - зор, майка! Или трябваше да се напикая в колата, която карах сам-сама, или да полея някоя градска площ... ами избрах второто. Съжалявам и поднасям искрените си извинения на хората от блока, чийто заден двор подмокрих. Случва се. Не виждам нужда да се бия в гърдите и да викам 'Аз?! Абсурд!' Без да е норма, мисля, че е нормално понякога на човек да му се случват екстрени ситуации, в които да няма как иначе да реагира.


Чакай сега, Бу, нещо май не си доразбрала. Никой не говори за спешни случаи, когато наистина няма възможност да се отиде в тоалетна. Става въпрос за случаите "пикае ми се, що да ходя в тоалетна, като мога да пикая сега, веднага".

# 82
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Бубе, може да са им болни бъбреците на хората Mr. Green Или пък да им е дал доктора лекарство за пикаене Mr. Green Laughing

Да бе и мойте бъбреци не са наред, ама стискам. Гадно ми е да пикая извън тоалетна. Не съм го правила от малка. Пък веднъж с разстройство съм вървяла 5км, докато се прибера вкъщи. Нищо няма да им стане на пръчовете ако постискат малко, ама не. Според мен го правят от мърльовщина.

# 83
  • Мнения: 7 474
А за този екземпляр какво ще кажете?  Sick


http://de.fishki.net/picsp/love_parade_08.jpg

# 84
  • Варна
  • Мнения: 10 793
А за този екземпляр какво ще кажете?  Sick


http://de.fishki.net/picsp/love_parade_08.jpg

Нищо не ми се отваря, някаква грешка май има....  newsm78

# 85
# 86
  • Мнения: 5 622



Бахти, да си беше подложил едно от празните шишета наоколо поне  Sick

А тази със зелената рокля как му се радва само  Joy

# 87
  • Варна
  • Мнения: 1 795
А за този екземпляр какво ще кажете?  Sick


http://de.fishki.net/picsp/love_parade_08.jpg

 Sick Sick Sick

# 88
  • Мнения: 936
Картинката е супер гнусна!А като стана въпрос и за разстройство се сетих за един красив лаф - акам рядко, ама често.

# 89
А тази със зелената рокля как му се радва само  Joy

Радва се тя, защото не е видяла как е опръскал обувките й   Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт