Ефикасно средство против пъпчици по челото?

  • 12 788
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Благодаря, Дижонка, пуснах азпитване за поръчки от Пловдив.  smile3503

И аз съм от Пловдив и лятото имам същия проблем с тези ситни пъпчици по челото, така че ако пилучиш някаква информация от къде може да се закупи в нашия град ще ти бъда благодарна!

# 16
  • София
  • Мнения: 3 984
Това е страхотен препарат! Ползава се при нужда:



Zineryt (Erythromycin; Zinc acetate); powd. + solv. for cut.sol. - 30ml; Yamanouchi Europe B.V. - The Neitherlands; По лекарско предписание; ATC: D10AF52

Принадлежност към АТС класификацията: D-Дерматологични лекарства D10-Анти акне продукти D10AFАнтиинфекциозни лекарства за лечение на акне D10AF52-Комбинации на Erythromycin

Разрешени показания: Локално лечение на всички форми на acne vulgaris.

# 17
  • Мнения: 1 813
За черните точици си вземи почистващи лепенки на Nivea.
Има за носле,брадичка и чело  Peace

# 18
  • Мнения: 5 317
За черните точици си вземи почистващи лепенки на Nivea.
Има за носле,брадичка и чело  Peace
И има ли ефект от тях?

# 19
  • Мнения: 2 631
За черните точици си вземи почистващи лепенки на Nivea.
Има за носле,брадичка и чело  Peace

Ооо, четох за лентичките на Нивеа и днес ще драсна до някоя аптека да си взема и да пробвам...  Grinning

# 20
  • Мнения: 2 631
Благодаря, Дижонка, пуснах азпитване за поръчки от Пловдив.  smile3503

И аз съм от Пловдив и лятото имам същия проблем с тези ситни пъпчици по челото, така че ако пилучиш някаква информация от къде може да се закупи в нашия град ще ти бъда благодарна!

Една женица отговори на запитването ми като ми даде мейл на нейна колежка от Пловдив. Ако искаш мога да и пусна запитване за евентуалне адрес на място, или да и поискам цени и брошури на продуктите, а ако искаш може и да ти дам мейла и, но може би в ЛС.  Peace

# 21
  • Мнения: 1 813
Аз съм адски доволна oт тези лепенки,предвид в какво изобилие са черните точици по нослето ми !
Няма да сгрешиш !  Peace   Аз Ви гарантирам за ефекта !   bouquet  успех !
  Nivea  Peace

# 22
  • Мнения: 2 631
Аз съм адски доволна oт тези лепенки,предвид в какво изобилие са черните точици по нослето ми !
Няма да сгрешиш !  Peace   Аз Ви гарантирам за ефекта !   bouquet  успех !
  Nivea  Peace

Нямам търпение да свърши работния ден да ида да си купя... А ти как ги ползваш? Защото гледам, че има спор - на мокро, на сухо, дърпаш, не дърпаш... newsm78  Thinking

# 23
  • Мнения: 242
Пробваи Dalacin T от аптеките.Много е ефикасен,само 1-2 намазвания и всичко изчезва.Специално за акне е.А ако искаш си почистваи лицето с розова вода,кожата става много хубава.

# 24
  • Мнения: 2 631
Нямаш ли картинка или повече информация за този Далацин Т??  newsm78 И цена??

# 25
  • Мнения: 1 813
Аз съм адски доволна oт тези лепенки,предвид в какво изобилие са черните точици по нослето ми !
Няма да сгрешиш !  Peace   Аз Ви гарантирам за ефекта !   bouquet  успех !
  Nivea  Peace

Нямам търпение да свърши работния ден да ида да си купя... А ти как ги ползваш? Защото гледам, че има спор - на мокро, на сухо, дърпаш, не дърпаш... newsm78  Thinking
Леко мокриш мястото (носле или там което ),залепяш плътно и чакаш 10 - 15мин. После леко почваш от единия край да разлепяш.Не дърпай - садистично е ! Ти и леко да отлепяш пак малко ще те заболи.

Цената е 1.40 някъде там на лепенка.

Последна редакция: чт, 20 юли 2006, 20:40 от аХ`Не!

# 26
  • Мнения: 2 631
Аз съм адски доволна oт тези лепенки,предвид в какво изобилие са черните точици по нослето ми !
Няма да сгрешиш !  Peace   Аз Ви гарантирам за ефекта !   bouquet  успех !
  Nivea  Peace

Нямам търпение да свърши работния ден да ида да си купя... А ти как ги ползваш? Защото гледам, че има спор - на мокро, на сухо, дърпаш, не дърпаш... newsm78  Thinking
Леко мокриш мястото (носле или там което ),залепяш плътно и чакаш 10 - 15мин. После леко почваш от единия край да разлепяш.Не дърпай - садистично е ! Ти и леко да отлепяш пак малко ще те заболи.

Цената е 1.40 някъде там на лепенка.

Намерих си ги по 1.60лв. едната Simple Smile
Вчера обаче не ми остана време да ги пробвам, но гледай кво ще става днес  Laughing
Само не знам на моето мъжленце как ще му ги махам после, че той къвто е чувствителен и не търпи на болка... Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 1 813
Аз съм адски доволна oт тези лепенки,предвид в какво изобилие са черните точици по нослето ми !
Няма да сгрешиш !  Peace   Аз Ви гарантирам за ефекта !   bouquet  успех !
  Nivea  Peace

Нямам търпение да свърши работния ден да ида да си купя... А ти как ги ползваш? Защото гледам, че има спор - на мокро, на сухо, дърпаш, не дърпаш... newsm78  Thinking
Леко мокриш мястото (носле или там което ),залепяш плътно и чакаш 10 - 15мин. После леко почваш от единия край да разлепяш.Не дърпай - садистично е ! Ти и леко да отлепяш пак малко ще те заболи.

Цената е 1.40 някъде там на лепенка.

Намерих си ги по 1.60лв. едната Simple Smile
Вчера обаче не ми остана време да ги пробвам, но гледай кво ще става днес  Laughing
Само не знам на моето мъжленце как ще му ги махам после, че той къвто е чувствителен и не търпи на болка... Rolling Eyes
Еее ама и аз май те изплаших Simple Smile Не боли ... просто е неприятно,знаеш разлепянето,а това е лице все пак   Flutter
И аз му правя  на приятеля ми,кажи на мъжлето,че не е само той подложен на "стрес"...  hahaha (такива са лигльовци на моменти.. ) 

# 28
Консултантка на "Орифлейм" преди 2 седмици ме посъветва нещо по темата
1 кутийка пудра "Мечо"
1 пакет бяла хума
Смесват се.От тази суха консистенция се прави кашичка(с вода),нанася се върху лицето за 15-20 мин.Измива се с хладка вода.Ефекта ми хареса определено. Peace

# 29
За лентичките на Nivea - не съм очарована. А похвалите за тях бяха големи.

Общи условия

Активация на акаунт