Холандски съд одобри “педофилска” политическа партия

  • 3 264
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 806
това, че съм от България, която, уви, не е в цветущо състояние, не означава, че не мога да имам мнение и отношение към това, което става по света. Защото светът е система, в която всички елементи си взаимодействат. На става дума за размахване на пръст, а за позиция - дали това е добре или зле. И последното не е проява на псевдоморал от селския мегдан.

# 61
  • Мнения: 2 924



В Холадния хората не се притесняват от тази партия, защото не им минава дори през ума, че такова нещо може да срещне подкрепа...
Там хората са спокойни, защото има закони, които се грижат да не им се случват идиотщини всеки ден.
За един българин това е непонятно....знам...

Според направената наскоро анкета, 82% от холандското общество искат от правителството да направи нещо, за да се забрани тази партия, чието легализиране е направено от холандския съд.  И там хората ,както и навсякъде другаде са ратревожени . Поради какви причини е дадена зелена светлина на тази партия не ми е ясно, но то това не е желание на холандския народ. След като те - жителите на държава с толкова толерантни закони са сериозно загрижени. какво да кажем ние, средновековните българи.
А междувпрочем не само българите са загрижени, такива са и всички останали здравомислещи хора


# 62
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Според направената наскоро анкета, 82% от холандското общество искат от правителството да направи нещо, за да се забрани тази партия, чието легализиране е направено от холандския съд. 

ИМЕННО!!!!!!!!!!!
Сега убедихте ли се, че паниката е безсмислена???????

Съдът може да е нямал правно основание да откаже регистрация, но ОБЩЕСТВОТО има право да забрани тази партия с гласуване!
Елементарно!

# 63
  • Мнения: 2 924
Според направената наскоро анкета, 82% от холандското общество искат от правителството да направи нещо, за да се забрани тази партия, чието легализиране е направено от холандския съд. 

ИМЕННО!!!!!!!!!!!
Сега убедихте ли се, че паниката е безсмислена???????

Съдът може да е нямал правно основание да откаже регистрация, но ОБЩЕСТВОТО има право да забрани тази партия с гласуване!
Елементарно!
но злото вече е сторено.

# 64
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
но злото вече е сторено.

Кое зло, бе човек?
Има ли някой пострадал от всичко това?

Ще гласуват забраната на тази партия и това ще е...
Ако си толкова загрижена и обществено отговорна защо не идеш да попиташ в парламента докога някои български лекари ще могат легално и безнаказано да убиват български деца?

Кое е по-важно за НАШИЯ живот, в НАШАТА страна...някакъв каламбур в Холандия или безумията на всяка крачка у нас???
Тревожим се за трима холадци, но не ни  е грижа за нашите деца...някак си така излиза, което ми е нелогично вече...

# 65
  • Мнения: 2 924
Цитат
Ако си толкова загрижена и обществено отговорна защо не идеш да попиташ в парламента докога някои български лекари ще могат легално и безнаказано да убиват български деца?
Бих отишла да попитам за това  парламента,но българската действителност ми е отдавна непозната така ,че дай малко информация за тези лекари:)
Мисля ,че темата се изчерпа. Аз имам моя логика ,ти твоя. Според моята логика аз съм загрижена за нашите деца , според твоята ти и тези наши твърдения и убеждения ще си останат непроменени дори и след написването тук на цял роман.Simple Smile

# 66
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
дай малко информация за тези лекари:)

Повярвай ми...не искаш да знаеш за тях.
Ако си далеч от България...хич и не питай...тъжно е, та чак е смешно.

Иначе си права...темата се изчерпа.
  bouquet

# 67
  • Мнения: 2 924
дай малко информация за тези лекари:)

Повярвай ми...не искаш да знаеш за тях.
Ако си далеч от България...хич и не питай...тъжно е, та чак е смешно.

Иначе си права...темата се изчерпа.
  bouquet
не съм толкова далеч, просто много малко от съзнателния си живот съм го прекарала там. Не знам за какво става въпрос, но с моя богат опит вече мога да те уверя ,че не само в България се извършват , защитени от някой закон престъпления

# 68
  • Мнения: 7 837
Стана ясно, че тук загрижените са много - за чуждите деца, за братята холандци, за това, какво става в Близкия изток, за измиращите деца в Африка... Пък що така, за най-малкото нещо в тая държава, всички се ядем и хапем...
Може и да не ми отговаряте. Предполагам, защото българина мисли глобално и за световния мир, докато е затънал до гушата... Нация от загрижени мислители  Simple Smile

# 69
  • Мнения: 495
мале, ужас
аз като гледам всички сме на едно мнение, само че от различен ъгъл гледаме нещата
не разбрах какво лошо има в това човек да каже нещата с истинските им имена
и също не разбрах - щом на запад правят нещо - значи то непременно е добро и за пример?!
това, че има наркотици, проституция и педофилия, и медии, за които само лошата новина е добра новина - ами всичко това ни засяга всички нас
щото Реза, ти хубаво казваш "детето си има родители", ама нали се сещаш, че от момента, в който го пуснеш на детска градина, после на предучилищна, после на у-ще - в крайна сметка то ще прекарва с вас някакви си 3-4 часа на ден
а през цялото останало време - ще е с други хора
в този смисъл - да, засяга ме какво става навън, на запад, при съседите....
това е гражданското общество, не да си криеш главата в пясъка

# 70
  • Мнения: 7 837
И тъй като не може само западняците да правят неща "за пример", гледам, че отново сме влезли в челните новините на BBC с примера за трафик на деца  Confused

Не знам, кое ще е по-лошо в очите на европейците в този случай...

Общи условия

Активация на акаунт