Липсваща водка от фризера

  • 3 278
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте! Моя приятелка вчера вечерта прибира чаша с водка (около 50мл) във фризера. Интересното е, че днес й потрябвало нещо от фризера, когато го отворила забелязала, че течността от чашата я няма.  Моля някой да обясни какво се е случило с тази водка и къде е отишла ? Този въпрос много ме тормози и вместо да готвя за вечеря, аз чета за свойствата на етилов алкохол с вода и не стигам до логично обяснение :Д
Р.S. нямам претенции, че съм на ти с физиката и химията!

Иначе я питах приятелката, има ли шанс да е пила някоя друга чаша пледи това и да не помни какво е прибрала във фризера, каза че тъкмо я е сипала и й се наложило да излезе, затова я е прибрала във фризера .

Последна редакция: нд, 20 окт 2019, 14:30 от bubanka

# 1
  • Мнения: 19 074
И аз така имах случай с изчезваща водка в хладилника. Оказа се, че сестра ми си е канила гости, които са я изпили.

# 2
  • Мнения: 31 789
Жадни хора. Няма друга възможност.

# 3
  • Мнения: 11 569
Няма как да се изпари. Освен да се е пукнала чашата докато я е слагала.
Вместо да четеш Simple Smile, сложи ти една чаша с водка във фризера- експериментирай.

# 4
  • Мнения: 25 655
Аз пък се питам кой е толкова луд да крие чаша с водка във фризера? Единственият логичен отговор е „човек, който се страхува да не му я изпият“.
Е, изпили са я.  Laughing

# 5
  • Монреал
  • Мнения: 1 384
Да провери внимателно задната стена на хладилника за скрита врата, че с тези изобретателни съседи...

Иначе безрезервно вярвайки на покойния Стивън Хокинг, че щом космосът е буквално БЕЗКРАЕН, значи е логично да съществуват безкраен брой вселени и съответно безкраен брой паралелни вселени.

Сега как водката  от от фризера може да се прехвърли в паралелна вселена далеч не е толкова лесно, така, че е по-разумно да се потърси по-просто обяснение, като намесата на обитател.

40-градусов алкохол не може да изсъхне за един ден.

# 6
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 243
В нашия апартамент има няколко портала към други вселени, защото са изчезвали дребни неща, все едно са се разтворили във въздуха. Simple Smile
Шегувам се, но  скоро изчезна четката, с която свалям праха от рамките на снимките. Оставих я, излезнах да взема вода и четката я нямаше. Обърнах всичко, нямаше я.

# 7
  • Мнения: 451
И аз лятото си бях сложила мастика във фризера,която изчезна безследно.Оказа се,че е единия съквартирант.

# 8
  • Мнения: 4 120
Лятно време от много фризери изчезват мастики и узо-та Simple Smile  Heart

# 9
  • Мнения: X
Водката е някъде, където са ми другарчетата на половината чорапи.

# 10
  • Мнения: 2 749
Баси! Не бях се сетила за това оправдание за липсващ алкохол. 🤣

# 11
  • Мнения: 311
Аз пък се питам кой е толкова луд да крие чаша с водка във фризера? Единственият логичен отговор е „човек, който се страхува да не му я изпият“.
Е, изпили са я.  Laughing

Хахаха точно !
Моите чаши изчезват от масата, оказа се , че ( аз пия по - бавно ) мъжът преценил, че не ги допивам! Да няма alcohol abuse , прибира в хладилника ......

# 12
  • Мнения: 336
Прави са в коментарите, вместо да се занимаваш с една жена ми каза, експериментирай. Иначе за пръв път чувам някой да прибира чаши с алкохол във фризер, но след като не може да се приберат в смартфона и/или фейса, проявявам разбиране

# 13
  • Мнения: 11 569
Ооо, аз често си прибирам недоизпита чаша узо лятото. Като си допълня ледената чаша с течност другата вечер- елексир.

# 14
  • Мнения: 4 120
аз се старая да не замръзват Simple Smile спасявам ги от бяла смърт като ги поглъщам

Общи условия

Активация на акаунт