Къде ли е тази сграда?

  • 2 554
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 075
Много прилича на синята сграда до мак драйв .
Да, точно тя е! В момента строят второто тяло.

# 16
  • Мнения: 131
Тази сграда е точно на сфетофара под малкото Пикадили. Ще бъде готова пролетта.

# 17
  • Мнения: 2 075
Тази сграда е точно на сфетофара под малкото Пикадили. Ще бъде готова пролетта.

Мисля, че не си права - това е сградата под малкото Пикадили на бул. Чаталджа"


# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Това не е ли един търговски център в процес на строеж в Чайка до Морското училище ?

Не е тя 100%! Тази до Морското ще прилича\ако вече не прилича де, все пак съм почти втора година в майчинство Rolling Eyes\ на кораб- нищо общо няма с тези снимки Peace!

# 19
  • Мнения: 6 039
Тази като кораб е едно на ръка. до нея се строи втора, която пак не е въпросната сграда, я която се пита в темата.
Отговорът на Славена можете да считате за 10000000000000000000000% верен

Последна редакция: чт, 20 юли 2006, 00:00 от Malenna

# 20
  • Мнения: 62
Ох, успокоих се вече, като се намесиха архитектите. Имайте им пълна вяра Hug Laughing

# 21
  • Варна
  • Мнения: 120
Тази сграда е точно на светофара под малкото Пикадили. Ще бъде готова пролетта.

Мисля, че не си права - това е сградата под малкото Пикадили на бул. Чаталджа"
За кое не е права не разбрах, може би, че ще е готова през пролетта?

# 22
  • Мнения: 6 039
ами не е правя за сградата. Тази за която се пита в темата, не се намира под малкото Пикадили на Генерал Колев.

Въпросната сграда се намира до Мак Драйв.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 120
Еее, чак сега се светнах, защото по начина, по който си го написла излиза "Не това, ами същото", а сградата не погледнах, че от много ъгли я бяха показали и реших, че е същата...

# 24
  • Варна
  • Мнения: 10 793
Има една сграда в строеж на ъгъла на светофарите на Окръжна, на кръстовището - прилича ми на тази от снимката, ама може и да не е тя. newsm78

# 25
  • Мнения: 6 039
Вече мисля, че си правите майтап. Има ли някой, който не е разбрал къде се намира сградата???????????????????????????????????????????????????????????????????????

Има една сграда в строеж на ъгъла на светофарите на Окръжна, на кръстовището - прилича ми на тази от снимката, ама може и да не е тя. newsm78

# 26
  • Варна
  • Мнения: 10 793
Вече мисля, че си правите майтап. Има ли някой, който не е разбрал къде се намира сградата???????????????????????????????????????????????????????????????????????

Има една сграда в строеж на ъгъла на светофарите на Окръжна, на кръстовището - прилича ми на тази от снимката, ама може и да не е тя. newsm78

Ми не....  Rolling Eyes Казваш, че е до Макдрайв, ама къде, че не се сещам за такава?  newsm78

# 27
  • Мнения: 6 039
караш посока Практикер, минаваш Мак Драйв, от дясно има една сграда със синкави прозорци, отдолу на партера има едно заведение, сега не се сещам името му, мисля, че МАМЗА и това е  сградата, в момента дострояват другата й половина, ако мога така да се изразя. Накрая ще стане едно цяло и ще изглежда като на картинката.

Общи условия

Активация на акаунт