Добър ендокринолог за град Варна

  • 1 003
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте!

Изчетох доста теми за енрокринолози, но притоворечиви мнения - доста. Та по моят проблем - имам окосмяване мъжки тип по лицето и корема, по гърба не чак толкова, но пак са тъмни и си личат. Имам проблеми и с акнето - най-вече преди цикъл. Неприятно. Имам проблеми и с наднорменото тегло - трудно свалям и общо взето, за да поддържам ниски килограми, трябва постоянно да се ограничавам. Всичко това го имам от много малка (5-ти клас сигурно). Та тръгнах и аз да търся ендокринолози. Първо бях при д-р Сарждева - много лошо отношение и затова и не отидох повече. Бях при д-р Бояджиева - добро отношение, но като ми написа рецептата и разбрах, че едното лекарство е изтеглено и не се произвежда от 2011-2013 г. някъде, се хванах за главата - очевидно не е била за мен. Днес имам записан час при д-р Миглена Ангелова в "Св. Анна" и се надявам този път тя да се окаже точния ендокринолог за мен.

Изследванията ми са следните: По препоръка на д-р Бояджиева имам пуснати хормони (LH, FSH, 17 OH прогестерон тестостерон, Андростендион, Мюлеров хормон и DHEA) и всички са в норма, но ми каза поликистоза (може би съм чувствителна). Имам и повишен инсулин, което води до инсулинова резистентност. Четох, че поликистозата и ИР вървя ръка за ръка. Беше казала да изследвам и свободен кортизол в урината, който се оказа в граници и така уж се изключва синдром на Кушинг, но пък ми го беше писала като диагноза...

Та ще Ви бъда много благодарна за съвети за добър ендокриног точно за моите проблеми. Смятате ли, че изобщо има добри еднрокринолози във Варна?

Надявам се да не се окаже чак такова лутане, каквото се очертава. Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 11 741
Имам препоръка за този доктор. Още не съм го посещавала, но казват, че е отличен млад специалист.
https://superdoc.bg/lekar/d-r-artin-magardichyan-4659

# 2
  • Мнения: 197
Имам препоръка за този доктор. Още не съм го посещавала, но казват, че е отличен млад специалист.
https://superdoc.bg/lekar/d-r-artin-magardichyan-4659
Нищо особено не е.Ходила съм при него.След това се наложи да ида да го питам спешно по 1 въпрос без запазен час.../не бях за преглед./Дори не ме попита за какво съм,а най-надменно ми каза с яд,че без часове не преглеждал и ми блъсна вратата.Да,блъсна я!!!Все едно е само той във Варна.Това не е професионално, нито човечно!

Общи условия

Активация на акаунт