НоемВРИЙскотО деТЕ учи СЕ да дУХА свЕщи ДВе"

  • 12 421
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Здравейте.
Малиииии, Иве, ама и ти море си видяла - един път. Я оставете децата и направете едно репете с Любо някъде двамцата, че то иначе си ебати каръка тая година. Ние бяхме с такъв вирус като бях бременна на Приморско и като тичах тогава по заведенията за препечени филии един сервитьор ми каза че от храната и водата по морето всички като дойдат и се продрисват. Хем ние не пием там никога вода от чешмата ама като ни направят салатата с нея и явно стига за да се разболеем. Но виж миналата и тази година да чукам на дърво ни подмина.
Ето малко снимки от морето. Не знам защо тази година нямаме хубави снимки от водата, макар че Мартин все в нея киснеше. Нещо не станаха добри.
http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos& … p;security=CICoGN

# 31
  • Мнения: 10 758
Я оставете децата и направете едно репете с Любо някъде двамцата, че то иначе си ебати каръка тая година.

Ще го направим, ама август сигурно.Ще видим как ще го съчетаем, че и до Немция трябва да ходим, но поне 3-4 дни ще отидем само двамцата до морето.Само трябва да сметна кога ще ми дойде, че да не цъфна тогава там Mr. GreenА и на 26-ти август сме кръстници в Дупница.Абе ще го изчисля някакси.

# 32
  • Мнения: 10 758
Мимке, сега разгледах снимките - абе, и Марти кат наш Иван си завира главата в пясъка.Кво толкова им харесва тая поза на тия деца newsm78
Отивам да гледам снимките на Алито, че съм в автокъщата и тук ги зарежда по-бързо.

# 33
  • Мнения: 7 430
smile3532 smile3532 smile3532... уби ме с това Мимка "бедуин язди камила"
Ама много малко снимки newsm78

Ивенце, надявам се вече да е добре моя приятел Hug
..а вашите са страхотни - много ми харесаха там, където си ти и Ивчо. Маги като манекен, на лодката също...и разбира се изгледите

# 34
  • Мнения: 3 663
айде добре завърнали се на всички морски Simple Smile
като сме хванали темата за разстройството искам само да потвърдя това, което мими казва - абсолютно от водата е и според мен, а не вирус или смяна на климат
децата освен, че си пийват от басейните и морето, ядат и храна, която пак си е готвена с такава вода
таня също имаше разстройство, но мина за два дни, без лекарства или отвари
просто се сетих навреме и спрях всякаква тамошна готвена храна, в която може да има от водата (за щастие си носех стерилизирана манджа от тук - 8 бурканчета за обяд за всички дни  Blush )
на втория ден бях забравила за разстройството вече  Peace
и за друг път вече ще си знам

мим - много ми харесва тази снимка дето сте с марти двамата на аватара Simple Smile и другите са хубави, но тази най най Simple Smile)

ивке - страшни перипетии направо  Confused дано да му мине на малчо скоро, че не е си работа така...
снимките са страшни Simple Smile пак ми се приходи на море  Blush

лейле - искам три седмици на море и ааааз   Cry а за екскурзията до турция/гърция -  до септември има време да си помислите Simple Smile на мен ми се ходи доста в гърция и като нищо бих помъкнала и таня  Blush  Wink

мери - тия баби в новата градинка направо са страшни  Crazy
за свеки хич не се ядосвай
няма смисъл да си тровиш нервите заради чуждата глупост...
дано да измислите нещо за свое жилище  скоро, ще стискам палци  Peace

много поздрави на всички ви от сели и лори  Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 548
Тони,
не съм съвсем сигурна, че е от водата, защото Косьо се "разстрои" едва на 14-я ден от престоя. А дотогава хапвахме предимно навън...
Мери,
тая работа със старчоците от градинката малко ми напомня на рекламата на новата услуга на М-тел (дето бабите и дядовците правят мръсни номерца на младоците). Ми вие що не се съюзите всички майки, да видим тогава кой кого. В нашата задблокова градинка има неписано правило - от 10 до към 18,00 ч. са майките с децата; след това - бабите и дядовците, а късно вечер и нощем - влюбените. Мисля си, че при толкова много хлапетии дори и да цъфне някой възрастен в "детските" часове, той мигом ще избяга заради шума и пушилката.

# 36
  • Мнения: 4 242
Добре завърнали се на всички морски! Hug Направо ме шашнахте с тоя дрисък. Дано минава бързичко! Praynig Лошо че човек отива да почине и да се разведри а все нещо се намира да му пече душата. Sad И като ви чета че се изредихте по морето ви се радвам, но и много тъжа, баси аз съм си от там а от две години не съм си ходила Cry Дано успеем това лято! Praynig

Всички снимики са страхотни просто! Много красиви порастнали дечица! Heart Eyes Кога мина това време ...  Tired а вчера броихме ритничетата и се обяснявахме кой къде го боли и колко вече ни тежи...  Момичета давате ли си сметка колко време сме заедно тук? Обичам ви! Hug
Мимке много ти е голям и хубав баткото!

Ли и аз за тази реклама се сетих, ама реших че няма да се заяждам че нещо съм изтощена напоследък. Просто учтиво помолих за  нот.акт за собственост и тогава бих напуснала. А и бяхме поне 4-5 майки с децата, но не ги впечатли това. Аргумента на старците беше че живеещите в нашия блок са си направили паркинг а не детска площадка за това да си ходим на паркинга Mr. Green, а блоковете са един до друг Rolling Eyes Както и да е, обикаляме си градинките, хем на децата не им омръзва, но и тук си висим като решим де.

Да ви питам, днес викахме фирма да пръска с/у хлебарки. Гарантират че 8 месеца няма да има, напълно безвреден е препарата и за деца и за дом. любимци. Пръскаха на всякъде, дори в шкафовете и казаха да не мия известно време. Не мирише и не лепне, няма никакви следи. Взимат обаче 15лв на жилище ако е до 100кв, вижда ми се малко, не получих и бележка за плащането, нито гаранционна карта Mr. Green, дали е читава фирмата или да пия една студена вода? newsm78

Последна редакция: ср, 26 юли 2006, 22:01 от Мери

# 37
  • Мнения: 7 430
Ли, сега видя Косето на аватара  Hug дай някой снимчици да ви видим Wink

# 38
  • София
  • Мнения: 3 880
аз също не мисля, че разстройството на мъниците е от "питейната" вода. Ники получи разстройство на 3тия ден от престоя ни, сутрин му правех попара или бисквити с мляко, на обяд хапваше предимно пържени картофки или в МакДоналдс, на вечеря пак с нас на ресторант, но той там не яде никога по-различно от пържени картофки, препечен хляб и скара. т.е. за каква вода говорим в манджата? а и нали всичко като мине термична обработка и няма проблем.
по-вероятно да е от смяната на климата, пясъка, морската вода...не знам. а и си има един много противен вирус тая година, не подмина никой от познатите ми.

# 39
  • София
  • Мнения: 3 880
уф, и в нашата градинка пенсиите са много противни. не се заяждат, но са навсякъде и няма пейки за майките. трябва човек да излезе в 3 следобяд (което е немислимо, щото децата спят), за да докопа пейка. аз затова и не седя в квартала изобщо.

айде да си направим среща. в СофияЛенд са открили чуден кът за най-малките. заграден е с оградка, има много пързалки, къщички, люлки и въобще е много приятно. има и кафенце вътре с масички и можем и ние да седнем. какво ще кажете? първия път бяхте пас, ама аз съм нахална и пак да попитам Mr. Green

# 40
  • Мнения: 3 663
добре добре, предавам се Simple Smile
може и вирус да си е  Peace и без това всяко лято си вилнее по някой
при таня определено не беше, но каквото и да е - най-важното е да им минава бързо  Heart Eyes

за среща - аз съм навита принципно, обаче до края на този месец ми е доста натоварено и едва ли ще успея
софия ленд ми е доста далече и ще мине цял ден докато дойде, поиграят децата и се приберем  Confused
ако се разберем нещо за началото на август съм там Simple Smile

рори - не се ли притесняваш, че ники яде много пържено с тези картофки...

# 41
  • Мнения: 3 663
мери - за тази фирма за хлебарките изобщо не мога да преценя реална ли е цената или не  Confused аз у нас слагам паста глобол на ключовите места и пукнаха хлебарка нямаме
подменям пастата на половин година някъде (като видя някоя заблудена да допълзи) и спират веднага
та мисълта ми е, че никога не съм се обаждала на такива фирми и хал хабер си нямам какви са им цените  Rolling Eyes
според мен не мий наистина някой друг ден, пък ако нещо са ви преметнали.. то ще се види.. поне няма да сте се минали с твърде много пари

# 42
  • Мнения: 548
Мери,
аз звънях на една фирма, на която Ивката ми даде телефона, понеже е много доволна от тях. Преди това бях звъняла и на други и обясненията са еднакви - пръска се навсякъде, не се мие 5 дни, няма проблеми за децата. Иначе от фирмата, на която се спрях, ми обясниха, че най-резултатно се пръска пролет и есен, когато е размножителният период на гадините. Така че ще ги чакам октомври някъде. За цени не помня точно, но май бяха някави стотинки на кв. м. , така че се връзва 15 кинта за 100 квадрата. Ивка да каже.
Тони,
заинтригува ме с тази паста - кажи нещо повече. Ние пръскаме с Райд и слагаме къщички, но нощем ако се случи да стана, редовно засичам вражески елементи.
Рори,
хубава идея за среща, въпреки че на доста мами им е неудобно там. Аз съм навита, само ще вметна, че събота и неделя там е голям фраш и може би е по-добре през седмицата...

# 43
  • Мнения: 3 663
ли, пастата е globol
в тубичка като паста за зъби е, тъмно кавява на цвят (не много естетично  Confused )
мажа с нея на праговете на терасите, на прага на входната врата (точно по ръбовете, не се забелязва особено, освен ако не се загледаш), на сифона на банята и мивките и по ъгълчетата на кухненските шкафове слагам по малко (в тези, в които са ми посудите, подправките, шишета разни и прочие)
хлебарки нямаме въобще
ако случайно влязят от някъде ги намирам умрели, но това веднъж на високосна
майка ми също слага в пловдив от тази паста и също няма проблеми

# 44
  • София
  • Мнения: 3 880

рори - не се ли притесняваш, че ники яде много пържено с тези картофки...

не, защото му разрешавам 1-2 пъти седмично. на морето щях и повечко да му разреша, но разстройството доведе до драконови мерки в храненето и горкия изкара само на попари, сухари, солети и бисквити.

значи няма да може в софия ленд, а през седмицата там е супер празно и би било хубаво.

Общи условия

Активация на акаунт