За памперсите-случвало ли ви се е??

  • 2 305
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 472
Случвало ми се е, особено сега през лятото, когато пие много вода. Ползвам Памперс и Либеро и проблема го е имало и при двете марки.

# 46
  • Мнения: 4 668
Не е причината в "евтините" памперси . Случвало ми се е един път , а ползваме " PAMPERS "  Sad, много неприятно , едвам го измих детето !
Колкото до HUGGIES - пелените са си много хубави , просто в Метро продават техни ментета от време на време , аз съм изхвърляла цял пакет . Истинският HUGGIES е незаменим  Laughing!

# 47
  • Мнения: 1 427
Когато бяхме на Либеро се случваше редовно! Naughty

# 48
  • Мнения: 3 457
не ми се е случвало,ползвам само памперс Peace

# 49
  • Вече с постоянно местожителство на село...
  • Мнения: 408
Случвало ми се е със Хъджис ,но никога с Памперс Peace

# 50
  • Мнения: 1 800
Случвало ми се е с Молфикс.

# 51
  • Мнения: 1 097
Случвало се е с Молфикс  #Cussing out
Бях взела 10 бр да ги пробвам и по дупето имаше твърди бели топченца, като пясък му драскаха  #2gunfire Беше му станало и червено. Никога повече няма да купя от тях.
Преди това и сега - ПАМПЕРС и това е  Peace Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 3 760
Случвало ми се е с един пакет Памперс, но от тогава не сме имали проблеми (а сме само с тях).

# 53
  • Мнения: 169
да от молфикс

# 54
  • София
  • Мнения: 3 679
Случвало ми се е само ако епикал повечко и моя милост не е сменила пампата...но не е имало проблем с подсичане или плач- ползвам австрийски памперси ВАМВО, с Памперс- също се е случвало...

# 55
  • Мнения: 1 465
хи-хи-хи, и аз сега с моя отговор, че ми се е случвало с "памперс"?  Но бебо не е ревал, не смятам, че това е признак за некачествен памперс Naughty нали не е пропуснал течност. Само да уточня, че такива желирани гранулки съм видяла две или 3 и то при "натежал" памперс. По дупето на бебо нямаше желатин! Как пък да не взема да сменя "памперс" - за мен това са най-добрите памперси. Ползвала съм и Хъджис, не са зле, но не са и като "памперс".
Аз за истински Хъджис пиша, даже имам още от тях в шкафа.

# 56
  • Мнения: 5 183
да, с Хъгис

Общи условия

Активация на акаунт