Изпитва ли нещо към мен?

  • 5 899
  • 115
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Моля за съвет в моята ситуация.
Има един мъж, по който си падам (да не кажа друга дума). Работим заедно. Имам чувството, че и той има някаква симпатия към мен, но разбира се не мога да бъда сигурна.
Искам да разбера какво изпитва към мен. Има ли някакви знаци, за които да следя? Или пък да говоря с него - но какво да му кажа? Не мога просто да му призная в лицето, така че трябва друг вариант да измисля.
И още един въпрос ме гложди - може ли мъж да харесва жена, но да не прави нищо умишлено?

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Колко годишни сте?

# 2
  • Мнения: 257
Има един сайт за тинейджъри ,за там си ,моето момиче. Simple Smile
Адски наивно и незряло ,щото разбираш ли момата го харесвала ,че и той случайно може да има симпатии,ама пък не са си говорили и излизали насаме.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 14 545
Ако те харесва, ще прояви интерес и ще се опита да те впечатли. Апатията е признак на безразличие, не е игра.

# 4
  • София
  • Мнения: 23 096
Аз се загаджих с моя мъж на работното място, но той категорично си показа, че има мераци към мен. Blush
В твоя случай няма как да ти кажем, при положение, че и ти не знаеш.

# 5
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Моля за съвет в моята ситуация.
Има един мъж, по който си падам (да не кажа друга дума). Работим заедно. Имам чувството, че и той има някаква симпатия към мен, но разбира се не мога да бъда сигурна.
Искам да разбера какво изпитва към мен. Има ли някакви знаци, за които да следя? Или пък да говоря с него - но какво да му кажа? Не мога просто да му призная в лицето, така че трябва друг вариант да измисля.
И още един въпрос ме гложди - може ли мъж да харесва жена, но да не прави нищо умишлено?
Да, може:
1. Ако вече е зает.
2. Ако не го привличаш като жена.
Ако изпитваш симпатии към него, защо не го поканиш на кафе?

# 6
  • Мнения: X
Над 30 и двамата.
Не ми се иска да давам много детайли.. Но все пак: веднъж, когато беше пил, ме прегърна. И не мога да си отговоря дали е било само заради алкохола, или просто си крие чувствата защото през другото време не би си позволил да го направи.
Ако има мъже, които да се включат - интересно ми е тяхното мнение за това. А също и какво би спряло мъж (ако харесва жена) да действа?

Виждам, че имам отговор от мъж:
1. А ако е зает, но въпреки това има симпатии? Какво би направил?
2. Бих го поканила на кафе, но няма как да му кажа в лицето. А и нали не трябва жената да действа първа?

# 7
  • Мнения: 19 883
Когато мъжете си пийнат, са склонни да налитат да прегръщат всички жени. Имах такива колеги. Не съм омъжена за тях.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 14 545
Eliza, ти очакваш да те свали. Обаче чувствата са следствие при мъжете. За начало очаквай похотливи желания от непознат, не проекции за Менделсон.Според някои стереотипи, покана за кафе има подтекст. Grinning

# 9
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Много дълбаеш, анализираш. Зарежи тая работа, а предприеми нещо. Не си ли човек на действието?
Ако харесваш въпросният, направи първата крачка. Отдавна не е пошло и непристойно жената да бъде по-активна и настоятелна.

# 10
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Над 30 и двамата.
Не ми се иска да давам много детайли.. Но все пак: веднъж, когато беше пил, ме прегърна. И не мога да си отговоря дали е било само заради алкохола, или просто си крие чувствата защото през другото време не би си позволил да го направи.
Ако има мъже, които да се включат - интересно ми е тяхното мнение за това. А също и какво би спряло мъж (ако харесва жена) да действа?

Виждам, че имам отговор от мъж:
1. А ако е зает, но въпреки това има симпатии? Какво би направил?
2. Бих го поканила на кафе, но няма как да му кажа в лицето. А и нали не трябва жената да действа първа?
Това с алкохола никак не говори добре... ама никак.
1. Не знам какво би направил той, мога да ти кажа какво да НЕ правиш: ако наистина е зает, не се опитвай да се намесваш. Ако приемем, че е във връзка, той трябва сам да вземе решението дали иска да е с теб или с другата, а не някой да му "помага" за това.
2. Нарочно използвах "кафе", а не "вечеря". Вечерята си е малко или много ангажираща, докато едно кафе на обедната почивка би трябвало да е достатъчно да му послужи като жокер. Оттам нататък, той е на ход.

# 11
  • Мнения: 25 620
Не гледай какво прави на пияна глава, а на трезва.
То народът си го е казал: „Разликата между грозната и красивата жена е точно 2 ракии“.
За някои мъже няма и толкова...

# 12
  • Мнения: X
Како Сийке, точно това ми беше мисълта. Но все пак не може ли просто да се е отпуснал малко, защо така с лошо Simple Smile


ОК, и ако го поканя на кафе, какво да му кажа "Пич, кефиш ме..." Не ми се връзва. А и после пак ще трябва да работим заедно.

# 13
  • София
  • Мнения: 7 992
Ако те харесва, няма начин да не разбереш. Освен ако не е девствен на 30+.

# 14
  • Мнения: X
Добре, аз и по-горе написах - имам чувството, че не съм му съвсем безразлична. Но това е моето усещане

Общи условия

Активация на акаунт