Стара Загора 8 - следващата градска тема ще има благоприлично заглавие...

  • 16 309
  • 284
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 6 243
Амиии... на мен ми е раничко, че Нянята вече нали няни в яслата  Laughing ще трябва да я чакам до 12 да приключи с обяда.
Аз се обърках, нали доскоро я вземаше в 11 ч, а ти наистина почна да я оставяш да обядва newsm78 Ами ще те изчакаме. А тези, които са свободни - в 11:30 на Бирхалето. Ние не сме много тази седмица - Джейд, Лалка, Ива и аз май...

# 271
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Дано не забравя да пусна един смс на Хера, че тя нали няма нет у майка си.

# 272
  • Мнения: 6 243
Дано не забравя да пусна един смс на Хера, че тя нали няма нет у майка си.
Верно бе. Аз направо съм слънчасала- не помня нищо. Е, ако не ми е съвсем изтекъл мозъка, ще звънна на Денат, ако ощ ее в Стара Загора, да дойде и тя.

# 273
  • Мнения: 619
Ние не сме много тази седмица - Джейд, Лалка, Ива и аз май...
утре ще липсваме с Авито-сега съм в предсватбена треска-ще си купувам плат,ще ходя при шивачка и тем подобни неща+това трябва да довършим слинга,който шием с майка,така,че може би ще дойда в четвъртък(ама пак не обещавам-да знаете).

# 274
  • Мнения: 4 362
Експресе приятно ви плицикане в морето Heart Eyes Хубаво да си починете.
Дея за първи път го чувам туй нещо ВУ -Колеж "Телематика"Ст.Загора ...ама ще проверя това във Тракийския ли е... Rolling Eyes

newsm78 newsm78 newsm78 щом ти си го чувала за първи път няма да рискувам  Crossing Arms

# 275
  • Мнения: 2 122
newsm78 newsm78 newsm78 щом ти си го чувала за първи път няма да рискувам  Crossing Arms
И правилно си решила, колежа не е лицензиран, а таксите му са солени. Иначе се намира точно над ресторант Железник- малко над автогарата в една доста порутена постройка.

# 276
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Дано не забравя да пусна един смс на Хера, че тя нали няма нет у майка си.
Преди да тръгна за мама..проверка на форума Mr. Green Ша се дотъркалям да ви видя. Лалич айде, че ти забравих физиономията Heart Eyes

# 277
  • Мнения: 9 109
и аз ще забегна днес на кафе с вас   Rolling Eyes Rolling Eyes

# 278
  • Мнения: 2 495
и аз ще забегна днес на кафе с вас   Rolling Eyes Rolling Eyes
Исках и аааааз SadАма май е късно вече за кафе, а пък съм и на работа...Карай, следващия път Wink

# 279
ХАПЧИЦЕ, много сте хубави с Иринка на снимката във вестника!!! Супер се е получила и статията! И Джейд само каква е кипра на другата снимкаааа newsm10

# 280
  • Мнения: 326
Благодарности на  Хапка за инфото за д-р Динева.  bouquet Вчера водихме Алекс. Много мила, внимателна и компетентна лекарка. Естествено Алекс няма никакъв рахит. Нашто педи да се  #2gunfire, но сега май започват да го мъчат венците и сме много кисели  Cry

# 281
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ама и "малко рахит" ли няма?

Шегувам се  Joy радвам се, че вече си спокойна. Лесно зъбоникнене ви желая  Grinning

# 282
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
ХАПЧИЦЕ, много сте хубави с Иринка на снимката във вестника!!! Супер се е получила и статията! И Джейд само каква е кипра на другата снимкаааа newsm10

Пусто любопитство-кой е вестника ,да видим и да прочетем и ние  Crazy

# 283
  • Мнения: 619
ХАПЧИЦЕ, много сте хубави с Иринка на снимката във вестника!!! Супер се е получила и статията! И Джейд само каква е кипра на другата снимкаааа newsm10

Пусто любопитство-кой е вестника ,да видим и да прочетем и ние  Crazy

razkonspirirah gi-'biznes poshta' ot tazi sedmica e vestnika(i az neznaeh,no vidqh v edna druga tema)
prostete,che ne pisha na bg,no se skri ikonata za ezika i nemoga da q izkaram pak...

# 284
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Юруш, към новата тема...

Общи условия

Активация на акаунт